Predsedom predstavenstva bratislavského letiska sa stal Dušan Keketi

Dalito.sk/Letisko Milana Rastislava Štefánika/foto: TASR - Martin Baumann
DALITO -

Minister Andrej Doležal (nom. Sme rodina) vymenoval nového predsedu predstavenstva spoločnosti Letiska M. R. Štefánika – Airport Bratislava, a.s. (BTS). Stal sa ním doterajší člen predstavenstva Ing. Dušan Keketi, ktorý bude zároveň vykonávať aj kompetencie generálneho riaditeľa.

Predsedu predstavenstva bratislavského letiska menuje minister dopravy a výstavby z členov predstavenstva spoločnosti, ktorí sú v zmysle stanov spoločnosti traja a vyberajú sa na základe výsledkov výberových konaní. Ing. Dušan Keketi bol zvolený za člena predstavenstva na základe výberového konania, ktoré úspešne absolvoval v marci tohto roka.

,,Po odvolaní pána Hambálka bolo potrebné čo najrýchlejšie obsadiť funkciu predsedu predstavenstva. Bez neho nie je možné zabezpečiť bežnú prevádzku spoločnosti. Zároveň sme začali aj s realizáciou procesu výberového konania na obsadenie funkcií členov predstavenstva,” uviedol minister dopravy a výstavby Andrej Doležal (nom. Sme rodina).

Výberové konanie na členov predstavenstva v spoločnosti Letiska M. R. Štefánika – Airport Bratislava, a.s., bude vyhlásené dnes – v piatok 28. mája, uchádzači môžu podklady k prihláseniu do výberového konaniu zasielať do 18. júna 2021.  Informácia o výberovom konaní bude uverejnená na webovom sídle rezortu, sociálnych sieťach, ako aj v celoštátnej tlači.

(Ak vás tento článok zaujal, redakcii Dalito.sk môžete darovať kávu)

https://www.dalito.sk/bratislavske-letisko-sa-vratilo-o-18-rokov-spat/