Prekonajte svoje limity a zmeňte vnímanie nemožného!

Dalito.sk/foto: Ikar

Čo je potrebné na to, aby sme dosiahli nemožné a dokázali prekonať všetky prekážky, ale aj vlastné očakávania? Alebo si rovno splnili najväčšie sny a premenili ich na skutočnosť? Lebo v skutočnosti dokážeme oveľa viac, ako si myslíme. Dosiahni nemožné je kniha o tom, ako dosiahnuť nemožné. V pravom zmysle slova je to praktická príručka pre nepraktických ľudí určená primárne pre tých z nás, ktorí svoje možnosti a schopnosti vnímajú úplne iracionálne a majú od života nezmyselné očakávania.

Autor Steven Kotler patrí medzi najpredávanejších autorov kníh s tematikou maximálneho výkonu. Je riaditeľ spoločnosti Flow Research, ktorá sa snaží porozumieť špičkovým výkonom, a svoje poznatky využíva na školenie jednotlivcov a organizácií, ako tento výkon dosiahnuť.

Vo svojej knihe prezrádza tajomstvá výkonov tých najlepších športovcov, umelcov, vedcov či ľudí na vysokých pracovných pozíciách, ktorí zmenili vnímanie nemožného a učia nás, ako prekonať svoje limity a splniť si sny, ktoré považujeme za nedosiahnuteľné. Vo svojich postupoch sa opiera o poznatky z neurovedy, ktoré získal vo svojom viac ako 20-ročnom výskume. Venuje sa témam ako:

  • Ako sa zapáliť pre cieľ?
  • Ako sa naučiť takmer všetko
  • Ako byť silnejší
  • Ako sa stať supermužom a superženou
  • Ako preniknúť do tajov kreativity
  • Ako funguje flow

Kniha Dosiahni nemožné ponúka inšpiratívne čítanie, v ktorom sa autor delí o svoje životné skúsenosti, ako zo seba dostať maximum. Ak mierite ku hviezdam, neváhajte a začítajte sa.

„Neexistuje žiadny tajný recept ani zázračný návod, ako si splniť túžby. Tejto problematike sa venujem už celé desaťročia a rovnaké obdobie sa snažím ľuďom pomáhať prekonať prekážky na ceste za vytúženým cieľom. Opakovane sa mi potvrdilo, že ak dá človek všetko do toho, aby dosiahol veci nemožné s malým n, niekedy sa mu môže popritom podariť dosiahnuť aj Nemožné s veľkým N,“ dodáva Steven Kotler.

(Ak vás tento článok zaujal, redakcii Dalito.sk môžete darovať kávu)

https://www.dalito.sk/dnes-potrebujeme-viac-hrdinov-mudrosti-a-lasky/