Pri podnikaní šetrite čas a hlavne peniaze. Napríklad aj týmito tipmi

Dalito.sk/ilustračné foto: BearFotos / Shutterstock.com
PR -

Čo sú najdôležitejšie veci pri podnikaní? Čas a peniaze? Možno vám napadnú aj iné príklady, ale čas a peniaze budú rozhodne medzi favoritmi. Veď podnikanie je predsa o generovaní zisku ako inak by ste mohli podnikať ďalej? A čas? Tak ten je pri podnikaní taktiež veľakrát rozhodujúci.

Podnikajte už za niekoľko hodín

Čas je niekedy dôležitý aj pri začatí podnikania. Založiť si vlastnú s.r.o., to trvá aj dva týždne, ale čo keď potrebujete začať podnikať naozaj rýchlo a to z akéhokoľvek dôvodu? Alebo sa vám možno len nechce „zabíjať“ čas všetkými možnými vybavovačkami?

Nech je ako chce, práve pre vás sú určené takzvané ready made s.r.o. Sú to spoločnosti, ktoré boli založené výlučne s úmyslom ďalšieho predaja a tak nikdy nevykonávali žiadnu činnosť. Nemajú tak žiadne pohľadávky a záväzky.

A čo je na tom to najlepšie? Kúpou ready made s.r.o. môžete začať podnikať v mene svojej novej s.r.o. už v priebehu niekoľkých hodín! Rýchlejší spôsob, ako začať podnikať ani neexistuje, takže ak chcete začať čo najskôr, iné riešenie ani nehľadajte.

Aj na zdanlivej drobnosti sa dá ušetriť značná suma. Hlavne ak ide o pravidelné nákupy

A čo peniaze a podnikanie? Niekedy je najjednoduchšou cestou k zvýšeniu zisku optimalizácia nákladov. A zatiaľ čo pri kúpe nových stavebných pneumatík 10-16,5 až tak neušetríte bez ohľadu na to aké kúpite, keďže je to síce väčšia položka, ale nekupujete ich pravidelne, napríklad pri kúpe tonerov to už je o inom.

Áno aj zdanlivá drobnosť ako dokupovanie nových tonerov HP do všetkých tlačiarní vo firme môže byť nezanedbateľnou čiastkou, hlavne keď ich kupujete pravidelne. Výrazne ušetriť však môžete kúpou kompatibilných tonerov, ktoré nie sú od výrobcu tlačiarne, ale vyrobil ich iný výrobca.

Takéto kompatibilné tonery často stoja len zlomok ceny originálnych tonerov. Čo sa týka kvality tlače, možno s výnimkou niektorých extrémne lacných variantov ponúkajú kompatibilné tonery veľmi dobrú kvalitu, takže sa nemusíte báť, že by bola nízka cena to jediné, čo vám môžu ponúknuť.

ilustračné foto: BearFotos / Shutterstock.com

https://www.dalito.sk/hlavna-cena-hermes-komunikator-roka-2020-pre-tesco-za-zodpovedne-podnikanie-a-pomoc/