Blogy

ROK s COVID-19: Napíšte svoj príbeh, lebo DALITO je váš život, vaše príbehy, vaša pravda

6. marca 2021 je to presne rok, čo Slovensko oznámilo prvý potvrdený prípad Covid-19. Potom už ani na Slovensku nebolo nič ako predtým.

Život aj na Slovensku sa obrátil hore nohami a začal písať príbehy každého z nás. Každej jednej rodiny, ktorá chvalabohu úspešne bojuje dodnes, ale aj tých, ktorým sa už domov nikdy niekto nevráti. Dokonca aj viacerí. Alebo aj firmy či živnostníka.

Dalito.sk zaujíma ako žijete, nech ste už kdekoľvek na svete. Čo vás trápi najviac, a naopak, kedy sa napriek všetkému smejete možno aj nahlas. A či sa ešte vôbec dokážete smiať. Kedy ste šťastní, či plačete, lebo jednoducho už nevládzete. Čo vám dáva nádej, a kedy o ňu prichádzate. Čo prežívate v dobrom aj v tom najhoršom a kde hľadáte a čerpáte silu pokračovať ďalej.


Napíšte svoj príbeh

Presne ako portál  DALITO.SK, ktorý  je váš život, vaše príbehy a vaša pravda. Napíšte nám o vašom živote po roku s pandémiou, ktorá sa dotkla každého z nás. Pred hranicami Slovenska aj za hranicami na Slovensku. Svoj príbeh môžete zaslať na mailovú adresu: redakcia@dalito.sk.

S úctou ich zverejníme a každému zašleme knihu podľa vlastného výberu z ponuky Dalito.sk. Zverejniť zoznam kníh však môžeme až po návrate domov na Slovensko, kde sa raz snáď slobodne budeme môcť vrátiť všetci, ktorým domov dodnes chýba. Aj s kľúčmi od našich bytov či kancelárií.  Rovnako ako Dalito.sk, v ktorého zamknutej redakcii čakajú aj knihy určené pre čitateľov.


„Všetkým čitateľom Dalito.sk  želáme z celého srdca, aby sa im všetko zlé a najhoršie vyhýbalo ako sa to len DÁ! A ak osud a okolnosti rozhodli inak a vy ste to doma NEDALI, chceme aby ste vedeli, že nám to v redakcii nie je jedno!“

(Ak vás tento článok zaujal, redakcii Dalito.sk môžete darovať kávu)


Komentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *