Slovenské Pelíšky: „Mikulec a pomätení ministri všetkých rezortov, vylížte si prdel!

Dalito.sk/(zľava) Minister financií SR Igor Matovič (OĽaNO), predseda vlády SR Eduard heger (OĽaNO) a minister vnútra SR Roman Mikulec (OĽaNO)/foto: ÚV SR

Ústavný súd SR po takmer dvoch rokoch rozhodol, že povinná štátna karanténa pre covid na jar 2020 bola protiústavná. Nebudem už ani komentovať dĺžku rozhodovania, ktorá mala chrániť najbezradnejších a životy. Dva roky rozhodovať o niečom, čo zabíjalo ľudí a potlačovalo základné ľudské práva, vrátane dôstojnosti, taký súd je pre mňa už iba fraška, ktorá potvrdila, že Slovensko je aj po vláde zmeny bezprávny štát.

Ale to, čo povedal minister vnútra Mikulec (OĽaNO), že sa za tú šialenosť ani neospravedlní, lebo nemá za čo, vraj chránil verejné zdravie, tak to je už vrchol. Bol to totiž práve on, kto dal príkaz násilne oddeľovať rodičov od detí a použiť aj násilie, ak bude treba. Najmä vďaka nemu sa policajti vyhrážali aj vystrašeným ženám (vracali sa domov k rodinám, často už aj so zahraničným negatívnym PCR testom), že ich do deportačných autobusov potiahnu aj za vlasy, keď sa báli nastúpiť, pretože tam miešali zdravých s chorými. Okrem toho, že vtedy nikto netušil, kde ich odvlečú. Pritom doma sa mohli bez problémov karantenizovať. Rovnako ako ja, keď mi ale práve pre Mikulca pomáhali životne dôležité lieky získať cez hranice českí vojaci.

Zabíjal

Bol to aj Mikulec, ktorý sa hral na vojnu a popritom sa aj v Papierničke vysmieval rodinám rovno do áut, kde ich akože vítali s Matovičom a klamali, že by sa tam inak bežní smrteľníci nikdy nedostali, keby z toho neurobili štátnu karanténu.  Ak niekoho pri pojme deportácia zdvihlo zo stoličky, aspoň si zistite význam slova v slovenskom výkladovom slovníku.  

Vystrašených ľudí rozvážali po Slovensku v autobusoch ako štekajúcich psov, v lepšom prípade v kolónach áut so sirénami, lebo tak sa im to páčilo, bolo to také „filmové“. Mnohým spôsobili tieto ich protiústavné zábavky traumu na celý život a on sa nemá za čo ospravedlniť? Držím palce právnikom, ktorí aj toto podali na medzinárodný trestný tribunál v Hágu.

Takže Mikulec sa naozaj nemá prečo ospravedlniť? Ani za to, že protiústavným konaním zjavne aj pozabíjal ľudí, ktorí sa nakazili práve v nezvládnutých, štátnych karanténnych zariadeniach? Kde ich pchal ako túlavých psov spoza plota hlava nehlava bez ohľadu na chorobnosť?  Nemusí sa ospravedlniť ani za to, že matky na hraniciach oddeľovali od malých detí a aj s veľmi chorými starými ľuďmi ich odvážali nevedno kam, čo zistili až ráno? On sa nemusí ospravedlňovať ani za zomrelých, ktorých vyzabíjal aj pri povinných celoplošných testovaniach, bez ktorých ich nepustil ani do prírody? Koľko zdravých ľudí sa vtedy počas testovania nakazilo a koľko z nich dnes už nežije v záujme verejného zdravia?

Ak minister povie, že sa za protiústavnú štátnu karanténu nemá prečo ospravedlniť, lebo chránil verejné zdravie, je to pre mňa posledný dôkaz totálnej vládnej anarchie, ktorá už evidentne dnes destabilizuje právny charakter štátu. Slovensko je teda krajina, kde sa zjavne zákony a ústava nemusia dodržiavať. OK. Chápem to tak, že Ústava SR už neplatí a každý si tu môže vyhlásiť svoju vlastnú vojnu, rovno aj protiústavnú a hotovo. OK. Beriem na vedomie. Dúfam, že to počul aj Fico, Kotleba a im podobní. Nič iné si totiž oni a ich verní už fakt nezaslúžia. Dnes mi to je už totiž jedno. Fico mi krajinu totiž rozkradol, Matovič ukradol. Nič viac, nič menej. Takže, aj keď som sa zaprisahala, že už po jari 2020 nikdy nepôjdem voliť (daňový a odvodový poplatník som stále na Slovensku), po neospravedlnení sa Mikulca však názor pravdepodobne zmením.

Nevadí, ako hovorí jeden z hlavných hrdinov českých vianočných Pelíšok, ja mám vlastnú aktuálnu slovenskú verziu: Pán Mikulec a pomätení ministri všetkých rezortov, vylížte si prdel!”

… Viete, kde mám vaše opatrenia aj rozfrckanú ústavu…. Radšej si zaočkovaná užijem pravý advent za hranicami. A teraz už musím naozaj utekať. Za hranicami, kam ste ma počas pandémie vyhnal práve vy svojou arogantnosťou a diletantstvom, to už totiž tak adventne a vianočne žije, že to ani všetko nestíham s rodinou absolvovať. Tak šťastné a veselé Vianoce aj vám, pán minister! A hlavne dobrú chuť!

(Ak vás tento článok zaujal, redakcii Dalito.sk môžete darovať kávu, alebo sa zapojte do vianočnej súťaže Dalito)