Súťaže

Spoznaj granty Nórska a EHP a vyhraj súťaž o slogan

Po implementácii projektov v rámci Nórskeho finančného mechanizmu a Finančného mechanizmu EHP (granty Nórska a EHP) teraz Slovensko stojí na začiatku nového obdobia čerpania grantov EHP a Nórska. 

Úrad vlády SR ako Národný kontaktný bod pre oba finančné mechanizmy  chce prispel k bezproblémovej implementácii  grantov v Slovenskej republike aj formou čo možno najefektívnejšieho a najprimeranejšieho informovania verejnosti prostredníctvom Facebooku  a webového sídla: www.eeagrants.skwww.ee agrants.sk.

Preto spúšťa na Facebooku on-line informačnú kampaň s názvom Spoznaj granty EHP a Nórska, v ktorej sa verejnosť dozvie informácie o týchto grantoch, ich poslaní, o výsledkoch uplynulých programových období, ako aj o nových možnostiach financovania zaujímavých projektových myšlienok v programovom období 2014-2021.

On-line informačná kampaň, ktorá potrvá odo dnes, pondelka 22. októbra 2018 do utorka 13. novembra 2018, bude ukončená súťažou o najoriginálnejší slogan Grantov EHP a Nórska pre programové obdobie 2014-2021.

Nie je potrebné čakať na koniec informačnej kampane. Váš nápad na znenie sloganu môžete predložiť už dnes prostredníctvom formulára na on-line  linku  , kde sú uvedené aj pravidlá našej súťaže.

Výherca bude odmenený zaujímavou cenou priamo na otváracej konferencii grantov EHP a Nórska 2014-2021 v Bratislave, ktorá sa uskutoční 15. novembra 2018 v Bratislave.

Dalito.sk o tom informoval Úrad vlady SR – sekcia bilaterálnych finančných nástrojov.

Môže vás zaujať: 

Pre veľký úspech opäť, cestujte po EÚ zadarmo!
Komentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *