Staňte sa stĺpčekárom/kou DALITO.SK

Dalito.sk/foto: Dalito.sk
DALITO -

Možno to v sebe cítite alebo jednoducho viete. Pridajte sa k nám, staňte sa DALIŤÁKOM! Dajte svoje myšlienky alebo prežité na papier a pustite ich do éteru. Lebo DALITO je váš život, vaše príbehy a vaša pravda!

Ak pociťujete v sebe pretlak, myslíte si, že viete dať myšlienky aj na papier a máte ešte aj chuť sa perom prezentovať na serióznom portáli www.dalito.sk, aj mimo sociálnych sietí, bude nám cťou, ak sa pridáte medzi nás stĺpčekárov.

Priestor máme, potrebujete už iba energiu a chuť a zaslať nám mail na redakcia@dalito.sk.

Prinášame prežité postrehy zo života, či ľudské príbehy aj vo vzťahu k práci a podporujeme vlastný potenciál ľudí.

Ctíme hodnoty, morálku, spravodlivosť a pracovitosť. Stojíme pri presne takých ľuďoch a spoločne sa to snažíme DAŤ.  Sme sprievodcom na ceste životom a práce.

Vyhľadávame myšlienky a ľudí s vnútorným pokojom, ktorí majú radi sami seba a to čo robia. Ľudí, ktorí si vážia samých seba a sú inšpiráciou iným svojou odvahou, bojovnosťou a schopnosťou nevzdať sa.

Dalito.sk je portál, ktorý sa nemusí hanbiť za svoj obsah. Portál, ktorý žije a píše život v súvislostiach a vy budete chcieť byť jeho súčasťou. Lebo DALITO je váš život, vaše príbehy, vaša pravda.

Dalito.sk inšpiruje rovnako, ako ho inšpiruje život. Je to portál pre všetkých slušných ľudí s hodnotami a morálkou, čítanie pre tých, ktorí úspech druhým doprajú a ešte sa ním aj inšpirujú.

Kontakt na redakciu

Môže vás zaujať:

Dalito v knihe o skutočnom príbehu. Maci, ktorá všetkých prebudí