Stĺpčeky

Staňte sa stĺpčekárom/kou DALITO.SK

Možno to v sebe cítite, možno ste už nabrali odvahu písať verejne pod svojim menom a potom už iba čakať na reakcie „všetkých tých internetových odborníkov“, ktorí dokážu často „reagovať“ len pod falošnými menami. Ale Dalito.sk pre takýchto „čitateľov“ nepíše a podstate už ani nemá. Zbalili sa sami. 

Pridajte sa k nám, staňte sa DALIŤÁKOM! Dajte svoje myšlienky na papier a pustite ich do éteru.

Lebo DALITO je váš život, vaše príbehy a vaša pravda!


Ak pociťujete v sebe pretlak, myslíte si, že viete dať myšlienky aj na papier a máte ešte aj chuť sa perom prezentovať na serióznom portáli www.dalito.sk, aj mimo sociálnych sietí, ktoré stále nemá množstvo slušných a serióznych ľudí, bude nám cťou, ak sa pridáte medzi nás stĺpčekárov.

Priestor máme, potrebujete už iba energiu a chuť a zaslať nám mail na redakcia@dalito.sk.

Prinášame zaujímavé ľudské príbehy vo vzťahu k práci a podporujeme vlastný potenciál ľudí.

Ctíme hodnoty, morálku, spravodlivosť a pracovitosť. Stojíme pri presne takých ľuďoch a spoločne sa to snažíme DAŤ.  Neukazujeme však ciele, ale sme sprievodcom na ceste životom a práce.

Vyhľadávame myšlienky a ľudí s vnútorným pokojom, ktorí majú radi sami seba a to čo robia. Ľudí, ktorí si vážia samých seba a sú inšpiráciou iným svojou odvahou, inšpiráciou, bojovnosťou a schopnosťou nevzdať sa.

Dalito.sk je portál, ktorý sa nemusí hanbiť za svoj obsah. Portál, ktorý žije a píše život v súvislostiach a vy budete chcieť byť jeho súčasťou. Lebo DALITO je váš život, vaše príbehy, vaša pravda.


Neporovnáva, nesúdi, ale prijíma každého jednotlivca akým je. Dalito.sk inšpiruje rovnako, ako ho inšpiruje život. Je to portál pre všetkých slušných ľudí s hodnotami a morálkou, čítanie pre tých, ktorí úspech druhým doprajú a ešte sa ním aj inšpirujú.

Dalito podporuje aj tých, ktorí to chcú s písaním a žurnalistikou skúsiť. Začínajúcim autorom dávame priestor a ponúkame naše novinárske skúsenosti a rady a tiež osobnostnú a autorskú prezentáciu ich novinárskych schopnosti  a ambícií.

Môže vás zaujať:

Písanie aj ako psychoterapia


Komentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *