Štyri tipy na darček pre vašu partnerku. Vyberiete niečo z nich?

Dalito.sk/ilustračné foto: Halfbottle / Shutterstock.com
PR -

Ešte sa síce nenájde nikto, kto by už pomýšľal na koniec jesene, faktom je, že zima je tu čo nevidieť. A čo tradične patrí na začiatok zimy? No predsa Vianoce. A preto sa opýtame: darčeky už máte?

Puzzle? A prečo nie?

Zamerajme sa teraz hlavne na pánov, ktorí sú v predstihu a už pomaly rozmýšľajú, čo by svojim polovičkám kúpili. Prípadne na tých, ktorí musia ešte pred Vianocami vymyslieť ďalší darček, pretože ich partnerka má narodeniny, meniny alebo majú nejakú inú dôležitú udalosť.

Začnime niečím, čo vám možno len tak nenapadne: puzzle. Áno, táto populárna skladačka rozhodne nie je len pre deti. Ak má vaša partnerka rada hlavolamy, prípadne hľadáte darček, pri ktorom budete môcť stráviť počas dlhých zimných večerov príjemné spoločné chvíle, puzzle sú ideálnym darčekom.

A aké puzzle vybrať? Ak vaša partnerka neskladá puzzle pravidelne, ideálnou veľkosťou budú puzzle 1000. Nie sú jednoduché, ale zároveň predstavujú splniteľnú výzvu aj pre občasnejších „puzzle skladačov“.

Nechcete kupovať oblečenie, pretože sa obávate, že netrafíte veľkosť?

Ak chcete potešiť vašu polovičku nejakým módnym a zároveň praktickým doplnkom, kvalitná kožená peňaženka dámska bude ideálna. Peňaženku predsa využije každý deň a zároveň nemusíte pri nej riešiť správnu veľkosť ako napríklad pri oblečení.

Podobne sú na tom aj šperky (ak nerátame prstene), takže ak hľadáte niečo luxusnejšie (samozrejme, záleží od toho aký šperk porovnávate s akou peňaženkou), môžete sa zamerať týmto smerom. Najjednoduchšie sa kupujú zrejme náušnice (samozrejme ak aspoň trochu poznáte vkus svojej partnerky).

Alebo jej (a aj sebe) chcete dopriať nejaký pekný zážitok? Hotel Park Piešťany ponúka rôzne wellness pobytové balíčky, medzi ktorými nájdete aj také, ktoré sú ako stvorené pre páry túžiace po relaxe a romantike.

ilustračné foto: Halfbottle / Shutterstock.com

https://www.dalito.sk/sutaz-o-8-cien-ako-podakovanie-za-podporu/