Súťaže

SÚŤAŽ: Hrajte, vyhrajte a cenu si vyberte

Už sme toho veľa rozdali aj len tak. Lebo sme chceli urobiť radosť len tak. Lebo sme oslavovali

Teraz poďte súťažiť s Dalito, ktoré nemá za sebou silného investora, teda vlastne žiadneho. Napriek tomu veríme, že to spoločne „DÁME“.

Aj vďaka Vám, našim čitateľom. Ako môžete podporiť DALITO a vyhrať? Jednoducho.

SMS na číslo 6675 s textom (veľké písmená) DALITO
Cena spätnej SMS je 1 EUR s DPH. Technicky zabezpečuje A SMS, s. r. o.

alebo

platbou na účet: Bankové spojenie: SK8711000000002942039493

VYHRAJTE: 

Ak do 7. decembra 2019 podporíte Dalito sms alebo ľubovoľnou sumou na bankový účet, traja z Vás vyhrajú cenu podľa vlastného výberu. Ceny budeme postupne dopĺňať do zoznamu, z ktorého si budete môcť vybrať podľa vlastného výberu.

  1. Právo prvého výberu bude mať darca s najvyššou sumou.
  2. Právo druhého výberu darca s najvyšším počtom sms.
  3. Právo tretieho výberu bude mať vyžrebovaný výherca zo všetkých darcov.

Výhercov žrebujeme 8. decembra  2019.

„Súťaž“ nájdete aj na www.esutaze.sk . Portál eSúťaže.sk je informačný web o súťažiach rozdelených do jednotlivých kategórií, kde môžete pravidelne vyhrávať ceny.

ZOZNAM CIEN POSTUPNE DOPĹŇAME:

  1. Vzácne zberateľské kúsky pre milovníkov hudby
Pamätné predmety Maroon Five: slnečné okuliare Maroon Five – špeciálna edícia pri príležitosti turné Red Pill Blues Tour 2019

2. Poukážky na nákup luxusného nábytku

Voucher 25% na luxusné postele amerických značiek King Koil a Serta + voucher na 20% zľavu na dizajnový nábytok Konsepti

3. Luxusný čaj z raja

Ručný, unikátny a luxusný čaj z byliniek a kvetov zbieraný v okolí luxusného zámockého eco-chic hotel v českej obci Mcely (www.chateaumcely.cz/)/foto: Dalito.sk

4Kniha od Gréty Fábryovej: Do neba ma nevezmú // Hlavné hrdinky sú každá úplne iná a zároveň sú si podobné, pretože ich spája pokrvné puto. Ako sa vyrovnávajú  s traumami, ktoré si nesú z detstva poznačeného alkoholizmom rodičov?

Kniha Do neba ma nevezmú od Gréty Fábryovej/foto: Gréta Fábryová

5. Balíček pre cestovateľov nielen do Dubaja

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

5. Kniha Jerzy Kosinski: Pomaľované vtáča // Na jeseň 1939 pošlú rodičia svojho šesťročného syna na vidiek, aby ho uchránili pred hrôzami vojny. Ďaleko od civilizácie sa nevinné chlapča stretáva s nepochopiteľnou zaostalosťou, zlobou a násilím.

6. Kniha od vydavateľstva Ikar, kriminálny román David Lagercrantz: Dievča, ktoré musí zomrieť // V štokholmskom parku zomrie bezdomovec. Na prvý pohľad to vyzerá ako bežné tragické úmrtie, no patologičke Fredrike Nymanovej sa čosi nepozdáva…

7. Kniha od vydavateľstva Ikar Ján Švantner: Delfy sú ďaleko // Poézia si získala už dávnejšie vlastný okruh čitateľov, ktorí mu iste zostanú verní.

8. Kniha Laetitia Colombaniová: Vrkoč // Tri ženy z troch kontinentov. Nepoznajú sa, napriek tomu ich spája mocné puto, ktorým je túžba po slobode, rovnosti a dôstojnom živote. Komentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *