Súťaž o 8 cien ako poďakovanie za podporu

Dalito.sk/ilustračné foto: pixabay.com
DALITO -

My vám, vy nám, lebo spoločne žijeme život v súvislostiach. Vy nám venujete váš čas a pozornosť, my vám ponúkame obsah úplne zadarmo. Pritom každé písmeno, každá veta na Dalito nás niečo stojí. A presne to je život v súvislostiach, keď lajky nestačia.

Stačí si vybrať knihu podľa vlastného výberu a za každú SMS môžete získať jednu hodnotnú knihu. Stačí, ak na číslo 6675 pošlete SMS správu v tvare DALITO+ tri čísla kníh+poštová adresa s menom najneskôr do piatku 21. októbra polnoci. Jednu z kníh, ktorú ste si vybrali v jednej SMS vám zašleme. Platí, čím viac SMS, tým väčšia šanca, že vám zašleme viac kníh. Výhercov zverejníme pod článkom v sobotu 22. októbra 2022. Rozdávame vždy všetky ceny podľa počtu SMS.

PRÍKLAD: DALITO 1, 2, 3 + meno+poštová adresa

Víťazom blahoželáme:

 1. Iveta Moravčíková vyhráva knihy dve
 2. Karol Nemoga 
 3. Peter Hudec
 4. Michal Puchý  

Ďakujeme, že žijete život v súvislostiach.

Knihy na výber od Dalito.sk

Aktuálny zoznam kníh za SMS:
 1. Sheleana Aiyana: Staň sa tou pravou (vylieč si rany z minulosti, zmeň naučené vzorce správania a znova nájdi samú seba)
 2. Júlia Halamová: Naštartujte sa, prosím (cvičenia pre lepší vzťah)
 3. Nína Björk Jónsdóttir, Edda Magnus: Toto je Island (krajina ohňa a ľadu, ako ju nepoznáte)
 4. Delphine de Vigan: Noc nič nezadrží (hlboko osobné, až intímne rozprávanie autorky o svojej matke, ktorá spáchala samovraždu)
 5. Martin Kasarda: Dole! Dole! (o mafiánskej škole)
 6. Audrey Blake: Dievča v jeho tieni (nasledovanie sna si vyžaduje odvahu)
 7. Sharon Cameron: Svetlo v úkryte (skutočný príbeh o obdivuhodnom hrdinstve počas druhej svetovej vojny, kedy každé zaklopanie na dvere mohlo znamenať smrť)
 8. Carlo Rovelli: Helgoland (prekvapujúco objavný pohľad na kvantovú teóriu)

SMS súťaž je spoplatnená 2 eurami a realizovaná s technickou podporou © A-SMS . Ceny do súťaže venovalo vydavateľstvo IKAR.