Súťaže

SÚŤAŽ: Videospoty smerujte na Úrad vlády SR

Úrad vlády SR opäť spúšťa súťaž videospotov pre študentov. Dalito.sk o tom informoval Úrad vlády SR  – odbor informovanosti a publicity.

Študenti, ktorých baví zachytávať kamerou zaujímavé dianie či objekty svojím originálnym pohľadom aj spracovaním, a ktorí si všímajú svoje okolie a jeho zmenu k lepšiemu vďaka eurofondom, majú šancu opäť ukázať svoj talent, ale aj vynovený región či školu,  kde žijú či študujú.

Úrad vlády SR vyhlasuje tradičnú súťaž videospotov pre študentov stredných a vysokých škôl na tému čerpania fondov Európskej únie, vďaka ktorým sa opäť dozvieme o pekných projektoch, ktoré sa práve vďaka eurofondom mohli realizovať a zlepšiť tak kvalitu života v obci, meste či kraji.

Na víťazov čakajú zaujímavé ceny, akými sú tablet, externý harddisk či kvalitná HD kamera.

Práce, videospoty, spolu s vyplneným formulárom, ktorý je zverejnený na www.partnerskadohoda.gov.sk  je potrebné odoslať na adresu: Úrad vlády SR, odbor informovanosti a publicity, Námestie slobody 1, 813 70 Bratislava, v termíne  do 15. októbra 2018.

Obálku je potrebné označiť heslom: Neotvárať – Súťaž – Ako pomohli eurofondy môjmu  regiónu a mestu 2018.

Práce bude hodnotiť odborná komisia podľa týchto kritérií:

  1. uchopenie témy
  2. tvorivosť
  3. originalita
  4. spracovanie
  5. inovatívnosť

Najlepšie práce budú zverejnené na stránke  www.partnerskadohoda.gov.sk/ a  www.youtube.com/

Milí študenti, neváhajte, a počas letných prázdninových výletov spojte príjemné s užitočným. Tešíme sa na vaše práce! Odkazuje Úrad vlády SR.

Môže vás zaujať:

Na Úrade vlády ČR neostal kameň na kameni

 

 

 Témy EU
Komentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *