Tipy na darčeky pre rodičov

Dalito.sk/ilustračné foto: Shutterstock.com - fizkes
PR -

Nájsť vhodné darčeky pre rodinu je pre niekoho náročné. Niekto s tým nemá problém a v pomerne krátkom čase dokáže vybrať a kúpiť vhodný darček.

Ak majú vaši rodičia v blízkej dobe nejaký sviatok a vám už došli nápady na darčeky, ponúkame vám zopár dobrých tipov na darčeky pre otca, ale i pre mamu.

Šperky pre mamu

Vždy je jednoduchšie kupovať darčeky pre rodiča rovnakého pohlavia. Synovia vedia vybrať darčeky pre otcov a dcéry zase darčeky pre mamy. Jedným z overených a pritom veľmi praktických darčekov pre ženy sú šperky. Nové strieborné prívesky, zlaté prívesky, visiace náušnice a mnohé iné šperky sú príjemným spestrením matkinej šperkovnice. Odporúčame vám nechať si poradiť priamo v klenotníctve, kde vám pomôžu vybrať nielen vhodný materiál šperku, ale aj štýl.

Hrnčeky s vlastnou potlačou

Okrem šperkov odporúčame pekné hand made darčeky. Mame môžete kúpiť nové prestieranie do kuchyne, kvalitné kuchynské pomôcky, ale aj nové uteráky, či osušky v darčekovom balení. Pekným darčekom môžu byť aj hrnčeky, na ktoré si vyberiete vlastnú potlač hrnčekov. V obchodoch s darčekovými predmetmi môžete kúpiť hrnčeky s menami, avšak keď dáte na hrnčeky vlastnú potlač, trebárs fotky, je to omnoho lepšie.

Takéto hrnčeky sú využiteľné a neostanú len tak stáť kdesi v skrini, či v poličke. Hrnčeky budú môcť rodičia používať na čaj, či kávu. Aby ste si ale mohli preniesť vlastnú potlač na hrnčeky, potrebujete termolis na hrnčeky. Hrnčeky s potlačou odporúčame dávať obom rodičom.

Kvalitná káva

Ak vaši rodičia pijú kávu, nemusíte zbytočne špekulovať a môžete im kúpiť kvalitnú kávu. Kávu objednávajte cez eshop, pretože tam nájdete podstatne väčší výber ako v známych obchodných reťazcoch. Na internete nájdete dokonca aj luxusné balenia kávy spolu so šálkami na kávu. Takýto set je možno ešte lepší darček ako samotná káva. Darčekové balenie kvalitnej kávy vždy poteší, či už vášho otca, alebo matku.

Ak nebudete ku káve objednávať šálky, odporúčame vám ku kvalitnej káve pridať aj kvalitnú čokoládu – pravú čokoládu s vysokým obsahom kakaa (ideálne nad 70%).