Rozhovory

TOP 12 najčítanejších článkov na DALITO 2018

A ďalší rok je za nami. Bol to aj prvý celý kalendárny rok Vášho portálu Dalito.sk. Rok 2018 bol veselý aj smutný, poučný aj zábavný. Za ten čas sme pre vás uverejnili 1743 článkov a dúfali, že vás zaujmú. Lebo DALITO je Váš život, Vaša pravda, Vaše príbehy. 

A zaujali. Medzi 12 najčítanejšími článkami roka 2018 nájdete aj mimoriadne obľúbené stĺpčeky aj rozhovory a príbehy, ktoré sa medzi TOP 12 dostali vďaka vášmu klikaniu, ktoré vyhodnotil vzostupne systém google analytics . Zoradili sme ich od prvého najčítanejšieho článku.

1, Absolútnym víťazom sa stal stĺpček šéfredaktorky DALITO Lucie Tomečkovej: Vážený pán expremiér! Viete… ?, otvorený list bývalému premiérovi Robertovi Ficovi. 


Vážený pán expremiér! Viete… ?

2, NICHOLSONOVÁ: „Nie som hlupaňa, ktorá má obrovské ambície a ego.“, o jej vstupe do strany SaS a neustálych atakoch parlamentných kolegov na jej stredoškolské vzdelanie. 

NICHOLSONOVÁ: „Nie som hlupaňa, ktorá má obrovské ambície a ego.“


3, Demitrová: „Už chcem prehodiť list a nechať Paľka odpočívať v pokoji.“, rozhovor s Majkou Demitrovou, ktorá sa s Luciou Tomečkovou stretla po dvoch rokoch a spoločne zistili, že už je všetko inak. 

Demitrová: „Už chcem prehodiť list a nechať Paľka odpočívať v pokoji.“

4, Veľký biznis ho naučil, že najväčším omylom života je služba peniazom, príbeh Jána Košturiaka, ktorý celý profesionálny život pracoval ako výskumník, inovátor, podnikateľ, kauč a poradca – radil najmä bohatým a úspešným. Po rokoch strávených vo vrcholovom biznise sa naň díva inými očami. 


Veľký biznis ho naučil, že najväčším omylom života je služba peniazom

5, PÁLHÁZY: „Duševná bolesť patrí k najhorším. Vrátane vyhorenia.“, rozhovor so psychiatrom MUDr. Vojtechom Pálházym aj o tom, čím ho za  47 rokov psychiatria oslovila, prekvapila, sklamala a v čom vidí najväčší problém rastúceho počtu vyhorení, stresu či depresií. 

PÁLHÁZY: „Duševná bolesť patrí k najhorším. Vrátane vyhorenia.“


6, Beňová: „Nespravila som nič, prečo by som mala odchádzať zo Smeru.“, rozhovor s Monikou Beňovou, tesne po vražde novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice. 

Beňová: „Nespravila som nič, prečo by som mala odchádzať zo Smeru.“

7, Vážený generálny prokurátor, hanbila som sa za Vás!, stĺpček Lucie Tomečkovej po tlačovej konferencii generálneho prokurátora, ktorú s úžasom pozerala, a nebolo to len pre informácie, ktoré zverejnil. 

Vážený generálny prokurátor, hanbila som sa za Vás!

8, V Chorvátsku sa zdierať nenechám: Stĺpček Evy Kopreny, ktorá s rodinou  chodí k chorvátskemu Jadranu pravidelne. V roku 2018 ju ale chorvátski podnikatelia v turizme tak naštvali, že si veľmi dobre zváži, kam pôjdem k moru nabudúce. 

V Chorvátsku sa zdierať nenechám

9, Rapídne stúpa rakovina hlavy i krku. Aj pre orálny sex: Rozhovor s  Doc. MUDr.  Miroslavom Tedlom, MD, PhD, ktorý pôsobil v Univerzitnej nemocnici v Anglicku. Po 3,5 roku sa vrátil, aby v tom predsa len pokračoval. Na Slovensku robí vo svojom komplikovanom odbore najťažšie operácie. 

Rapídne stúpa rakovina hlavy i krku. Aj pre orálny sex

10, Adela Vinczeová: „Osobnosť je z človeka cítiť veľmi rýchlo.“, rozhovor s rešpektovanou moderátorkou , v ktorom vysvetľuje aj to, prečo prišlo podľa nej k veľkému nepochopeniu jej konania počas OTO a galavečera Slnko v sieti.

Adela Vinczeová: „Osobnosť je z človeka cítiť veľmi rýchlo.“

11, Zuzana Krištúfková: „Aby sa vás raz choré dieťa nespýtalo, prečo ste ma nedali zaočkovať, keď ste vedeli o tejto možnosti predísť ochoreniu?“ Rozhovor s odborníčkou na očkovanie. Aktuálne prípady, ktoré riešili na Slovensku, pretože rodičia podľahli modernej vlne neočkovania. 

Zuzana Krištúfková: „Aby sa vás raz choré dieťa nespýtalo, prečo ste ma nedali zaočkovať, keď ste vedeli o tejto možnosti predísť ochoreniu?“

12, AKTUALIZUJEME: Vládna kríza – vstup na vlastné riziko: Pravidelne dopĺňané informácie o vývoji vládnej krízy na Slovensku po vražde Jána Kuciaka a jeho snúbenice. 

AKTUALIZUJEME: Vládna kríza – vstup na vlastné riziko

 

 

 


Komentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *