Poradňa

Toto vám pomôže zvýšiť predaj

Problémom viacerých podnikateľských subjektov sú náhle, doslova nečakané poklesy tržieb. Je na ich pleciach nájsť príčinu tohto poklesu a zamerať sa na podnikanie krokov, ktoré majú pokles tržieb zastaviť a následne zvýšiť predaj.

Ak podnikáte, čo by vám mohlo pomôcť zvýšiť predaj?

Zatraktívnenie web stránky

Zvýšiť predaj vám môže aj web stránka. Zatraktívnenie web stránky a predovšetkým jej rýchlejšie načítavanie môže mať pozitívny vplyv na vaše zisky. Ak podnikáte aj v online priestore, nezabúdajte na to, že konkurencia je veľká a ak chcete zvýšiť predaj, musíte urobiť potrebné zmeny. Do zmeny loga neodporúčame ísť.

Ak ale plánujete vytvorenie novej web stránky, skúste staré logo nahradiť novým, atraktívnejším.

Pod zatraktívnením web stránky vám ale odporúčame zmenu webdizajnu a vytvorenie nového, kvalitnejšieho obsahu k jednotlivým produktom. Pomôcť vám môžu aj nové, kvalitnejšie fotografie produktov.

Nová registračná pokladňa

V kamenných predajniach vám odporúčame vymeniť starú registračnú pokladňu za novú registračnú pokladňu. Nová registračná pokladňa pomôže zrýchliť predaj v kamennej predajni a nestane sa tak, že pre poruchy pokladničného systému budete musieť odstaviť celú kamennú predajňu.

Vzhľadom na napojenie do systému eKasa, investujte do novej registračnej pokladne, ktorá má integrovaný platobný terminál, pripojiteľné periférie, pokladničnú zásuvku, digitálnu váhu, externú klávesnicu a PinPad.

Výmena prepravnej spoločnosti

Za klesajúcimi ziskami môžu byť aj oneskorené dodávky tovaru. Ak navyše nie ste dlhodobo spokojný s prepravnou spoločnosťou, práve pokles ziskov by vás mal prinúť popremýšľať nad výmenou prepravnej spoločnosti. Dobrá logistika je základom úspešného biznisu.

Okrem prepravnej spoločnosti investujte do nového skladového vybavenia. Pomôcť môžu nové vysokozdvižné vozíky s prídavnými zariadeniami, ale aj modernejšie obchodné váhy, ktoré majú 100% presnosť váženia.

V každej firme časom zaznamenáme pokles tržby. Je len na vás, ako sa k tomuto problému postavíte.Komentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *