Šport

Turnaj TUI, ktorý nemá obdobu

Keď riaditeľka TUI ReiseCenter Slovensko Mariana Metwaly Veiglová pred deviatimi rokmi po prvý raz vítala účastníkov na TUI Golf Cup 2011 ešte netušila, že práve založila tradíciu, ktorá medzi cestovnými kanceláriami na Slovensku nemá obdobu. Úvodná edícia zožala taký úspech, že tohto roku sa v Golf Rezort  Black Stork Veľká Lomnica stretli už po deviaty raz a znova to dopadlo na výbornú. A Dalito.sk je jeho hrdým partnerom.

Opäť sa potvrdilo, že na Slovensku nenájdete cestovnú kanceláriu, ktorá dokáže tak spájať obchodných partnerov a klientov ako TUI ReiseCenter Slovensko.

TUI Golf Cup 2019/foto: TUI ReiseCenter Slovensko

Aj tohto roku sa na prestížnom golfovom turnaji TUI Golf Cup stretli klienti nielen zo Slovenska, ale aj Česka, ktorí sa už za tie roky stali priateľmi. A pribúdajú ďalší. Väčšina z nich sa už pozná po mene, dokonca aj deti, pre ktoré bol opäť pripravený bohatý program, a tak ich rodičia mohli naplno relaxovať.


Jedinečnú priateľskú atmosféru TUI Golf Cup 2019 si vychutnávalo 195 účastníkov.

TUI Golf Cup 2019/foto: TUI ReiseCenter Slovensko

9. ročník TUI Golf Cup prekonal minuloročnú rekordnú účasť. Hotel International vo Veľkej Lomnici tradične praskal vo švíkoch a dobrá nálada sa opäť niesla celým rezortom.  Pre rekordnú účasť museli byť niektorí klienti ubytovaní v okolitých apartmánoch a tak bol pre nich zabezpečený aj bezplatný  transfer.

TUI Golf Cup 2019/foto: TUI ReiseCenter Slovensko

TUI ReiseCenter Slovensko si potrpí na nemeckú precíznosť, takže aj tohto roku zariadilo dokonalé počasie.  Za tie roky si turnaj vybudoval také meno, že pre vysoký počet hráčov štartovalo z niektorých odpalísk aj viac flajtov. Tempo hry to však neovplyvnilo, nakoľko sa o turnaji už roky hovorí, že je to turnaj, kde sa nechodí zlepšovať HCP, ale užívať si život. Presne podľa myšlienky cestovnej kancelárie TUI ReiseCenter Slovensko, pre ktorú je dobrá nálada najdôležitejšia.

TUI Golf Cup 2019/foto: TUI ReiseCenter Slovensko

Za veselú novinku označili hostia povinné podpisovanie GDPR, najmä pre zverejňovanie fotografií z podujatia.

Absolútnym víťazom turnaja sa stal  Martin Šebesta, inak verný čitateľ a podporovateľ Dalito.sk.  Cenu za kategóriu Nearest to Pin si odniesol Fedor Flašík a Longest drive Vladimír Hropko.

TUI Golf Cup 2018, Martin Šebesta, verný čitateľ Dalito vyhral v tombole aj vecné ceny od Dalito.sk,/foto: TUI ReiseCenter Slovensko

Víťazi si odniesli nádherné hodnotné ceny od sklára a dizajnéra Achilleasa, ktorý diela prezentoval aj na výstave v priestoroch hotela „Objavte silu skla“. Umelec poskytol cenu aj do tomboly.


TUI Golf Cup 2019/foto: TUI ReiseCenter Slovensko

Tohto roku bola pre účastníkov pripravená aj  špeciálna cena – ubytovanie pre 2 osoby s polpenziou na 5 nocí v luxusnom hoteli Constance Belle Mare Plage Mauritius. Výhercu vyžrebovali náhodným výberom zo všetkých hráčov.

O tradičnú veselú náladu sa na ihrisku postaral  mimoriadne obľúbený pojazdný bufet TUI. S kolegami z cestovnej kancelárie ho osobne šoférovala riaditeľka Mariana Metwaly Veiglová, ktorá každoročne prísnym okom dohliada na veselú náladu.

CK TUI ReiseCenter Slovensko, ako jediná CK na Slovensku, sa snaží aj takouto formou poďakovať svojim klientom za prejavenú dôveru. Pripravili sme opäť bohatý program s cieľom užiť si pekný víkend nielen s rodinou,  ale aj s priateľmi . TUI Golf Cup je preslávený tým, že je zárukou veselej nálady. V TUI je to pre nás prirodzené a naši klienti si už zvykli na to, že na našom turnaji sa musia naučiť hrať aj pri hlasnom smiechu, či dokonca speve a tancoch. Veď TUI klientom ponúka smiech, relax, zábavu a oddych. Je pre nás mimoriadne dôležité, aby sme sa každoročne osobne stretli s klientami,“ povedala organizátorka turnaja, ktorý už roky volajú aj rodinný turnaj.

Riaditeľka TUI ReiseCenter Slovensko Mariana Metwaly Veiglová( druhá vľavo) so svojimi kolegami na TUI Golf Cup 2019 a TUI Reisecenter Slovensko/foto: TUI ReiseCenter Slovensko

Aj tohto roku si účastníci spoločne rozprávali  veselé historky z dovoleniek a predbiehali sa v tom, kde bolo podľa koho najlepšie, najkrajšie, čo by ďalší klienti mali určite navštíviť.

Kým hráči hrali na ihrisku, ďalší hostia sa s golfom zoznamovali v golfovej akadémii pod dohľadom profesionála, alebo si oddýchli vo wellnes a relax centre.

O deti hostí turnaja sa postarali animátori, ktorí s nimi hľadali stratený kontinent. Účastníci jedinečného TUI dňa sa pod Tatrami vozili aj na luxusných elektromobiloch značky Tesla Model S a Model X, rozmaznávať sa nechali masérmi, ochutnávali čaje KUSMI TEA, nechali sa skrášliť s MARY KAY, vzdelávali sa  na workshope fotografovania s Canon, či vyskúšali profesionálnu diagnostiku pleti ENVY Therapy.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.


Okrem bohatého občerstvenia a výbornej kuchyne hostia ochutnávali Gin & tonic tasting, testovali cigary, fotili sa vo FUNNY Fotoboxe, ochutnávali vína Hamsik winery a vzácnu novinku, minerálnu vodu Royal water. O tanec sa postarala skupina SILBAND, po ktorej nasledovala diskotéka.

TUI Golf Cup 2019/foto: TUI ReiseCenter Slovensko

Hostia mali bohaté občerstvenie k dispozícii do hlbokej noci, vrátane obľúbenej tomboly s hodnotnými cenami. Hlavnú cenu venoval sklár a dizajnér Achilleas, veľkú radosť výhercom urobili aj dve spiatočné letenky v rámci Európy od leteckej spoločnosti Austrian Airlines, ubytovanie v luxusných hoteloch na Cypre, Korfu, predĺžený víkend v rakúskom Falkensteineri, ale aj hodnotné ceny od TESLA, Mikloško Fashion Desing, Dalito.sk, ETA, Karloff, Golf Revue a ďalších.

Vzbura na lodi Bounty, na letisku, aj v prístave

 

 

 

Dražila sa aj luxusná posteľ od Saffron Beds v hodnote 10 000 Eur. V nedeľu dopoludnia sa klienti a partneri TUI ReiseCenter Slovensko lúčili tradičným už deväťročným pozdravom: „Tešíme sa na ďalší ročník!“

A ten budúcoročný bude vraj výnimočný, lebo bude okrúhly 10. ročník a TUI ReiseCenter Slovensko sľubuje EXTRA veľké prekvapenie.


Komentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *