Týmto zariadením by mal disponovať každý autoservis

Dalito.sk/ilustračné foto: Shutterstock.com - Anatoliy_gleb
PR -

Automobilové servisy sa v dnešnej dobe čoraz viac ukazujú ako skvelý a výnosný nápad na biznis. Tak ako pri iných činnostiach, aj v tomto prípade však rozhoduje najmä kvalita odvedenej práce. Samotnú kvalitu môžete zvýšiť pomocou kvalitných zariadení a prístrojov, ktoré by vo vašom autoservise dozaista nemali chýbať.

Nabíjačky autobatérií či štartovacie vozíky rozhodne nie sú jediným zariadením, ktoré by mal obsahovať každý kvalitnejší autoservis.

Určite by ste mali investovať aj do zariadenia, ktoré vám dokáže mimoriadnym spôsobom uľahčiť vašu prácu. Jedným z týchto nástrojov sú aj mimoriadne populárne dvojstĺpové zdviháky, ktoré dnes môžete nájsť aj v každej lepšie vybavenej dielni.

Ak ho predsa len ešte nevlastníte, určite by ste to mali rýchlo napraviť, keďže toto zariadenie vám dokáže ušetriť skutočne mimoriadne veľa času.

Dvojstĺpový zdvihák podľa nosnosti

Aj v tomto prípade sa môžete stretnúť s viacerými typmi dvojstĺpových zdvihákov. Tieto zdviháky môžeme rozdeliť na poloautomatické a automatické.

Najčastejšie sa môžete stretnúť so zdvihákmi s nosnosťou 4 000 kg. Práve tie sú totiž určené na prácu s osobnými, ale aj dodávkovými vozidlami, ktoré nepresahujú 4 tony.

Dbajte na kvalitu

Práve pri výbere dvojstĺpových zdvihákov je potrebné mimoriadne dbať na kvalitu samotného zariadenia. Práve zdviháky totiž držia autá vašich klientov a určite by ste nechceli, aby sa vozidlu niečo stalo len preto, že vaše dvojstĺpové zdviháky nezodpovedali potrebným kvalitám a štandardom.

Odporúčame vám preto obrátiť sa na špecializované obchody, ktoré majú s vybavením autoservisu bohaté skúsenosti.

Okrem požadovanej kvality, budú pracovníci týchto obchodov určite vedieť poradiť aj v ďalších úskaliach, ktoré sa týkajú zariaďovania vášho servisu.