Spektrum

Unikátny home office v oceáne na rok aj s luxusným servisom za „babku“

Padá to na vás z každej strany. Máte pocit, že to už nezvládate, nie tak ani finančne ako psychicky. Samé zákazy, príkazy, obviňovanie, útočenie, všade len korona sem, korona tam, akoby normálny život už ani neexistoval. Do toho politika, narušené ľudské vzťahy za každým rohom a sychravé počasie. Máte pocit, že to na vás padá z každej strany, vy pritom túžite iba po normálnom živote, v ktorom pracujete, ale aj napriek covid opatreniam stále žijete.

Máme pre vás dobrú správu. Dnes už nič nie je nemožné. Na Maldivách vymysleli koncept, ktorý by vás pred úpadkom mysle mohol zachrániť. Tým aj vaše zdravie, podnikanie a najmä medziľudské vzťahy a psychiku.

Luxusný maldivský rezort Anantara Veli Maldives Resort prišiel s novinkou „UNLIMITED STAY IN PARADISE“ na rok 2021. Ich mimoriadna  a časovo obmedzená  ponuka spadá do kategórie „flatrate“. Rezort k nej pristúpil z dôvodu záchrany jedného z najluxusnejších rezortov v krajine.


Zmena života na rok

Cestovné kancelárie po celom svete si podobnú ponuku nepamätajú. Mimoriadna ponuka, ktorá sa už nemusí opakovať, vám umožní utiecť pred všetkým negatívnym okolo vás doma a zaručí vám schopnosť nerušene sa sústrediť na vaše obchodné a podnikateľské aktivity.

ilustračné foto: archív Dalito

Vďaka tomuto nápadu môžete stráviť celý rok 2021 v jednom z ich over water (vodných) bungalovov a to za veľmi zaujímavých cenových podmienok. Po prepočte zaplatíte za 1 noc cca. 72,- € pre dve osoby.


Rezort vám tak zaručuje nerušený rok 2021, vaše vlastné útočisko priamo v lagúne v Indickom oceáne so službami luxusného rezortu. Rezervovať si môžete neobmedzený počet nocí za jednorazový poplatok a over water bungalov je Váš.

Podmienky exkluzívneho home office

Vrátiť sa sem môžete tak často, ako len budete chcieť alebo aj ostať celý rok, kým sa svet nespamätá z koronavírusu. Či už zatúžite po tyrkysovej lagúne, magických západoch slnka a exotickom prostredí alebo sa rozhodnete povzniesť home office na úplne novú úroveň – dvere budete mať neustále otvorené.


  • Luxusné ubytovanie v jednom z over water bungalovov pre 2 osoby
  • Denne raňajky pre 2 osoby.
  • Spiatočný transfer loďou z letiska Male do rezortu a naspäť koľkokrát si len budete želať.
  • 25% zľava na stravovanie a spa.
  • Rezervácie sú možné len do 30.11.2020.
  • Cena ponuky cca. 25 500,-€ musí byť jednorazovo uhradená pred prvým termínom pobytu.
  • Mená oboch cestujúcich je nutné nahlásiť pri rezervácii a nie je možné ich meniť.
  • Platí pre pobyty od 01.01.-23.12.2021.

Komentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *