Vážený tiež premiér! Dajte to prosím na pána! Na Marcela Nemca. Dziękuję

Dalito.sk/Predseda vlády Igor Matovič (OĽaNO) v NR SR/foto: ÚV SR

Vážený pán tiež premiér!

Reagujem priamo na Vás po dlhom čase, lebo len sadomasochista vládze ešte sledovať váš FB. Tak ako včera, aj dnes som si poobede od vyčerpania pospala dve hodiny a opäť sa zobudila do nového Slovenska, zasa je všetko inak. Už sa vlastne kvôli Vám bojím aj zaspať.

Ale potrebujem sa vyjadriť konečne jasne a ľudsky, presne tak, ako to Vy máte rád. Na rozdiel od vás to skúsim stručnejšie.

Kým nepochopíte Vy osobne, že ste najväčšou škodnou najťažších čias Slovenska od II. svetovej vojny, táto krajiny je zatratená a nemá žiadnu šancu.  Kým nepochopíte, že kým neprenecháte svoje premiérske miesto ďaleko schopnejšiemu štátnikovi z koalície ako ste Vy, táto krajina sa z vás už nikdy nespamätá. Teda aspoň moja generácia. Vyšťavili ste národ na kosť až na hranicu zúfalstva a beznádeje.

Kým neodídete a my tak nedostaneme šancu sa opäť nadýchnuť, nemáme už žiadnu šancu a prišli sme o poslednú nádej na zmenu. Aj Vaše najnovšie riadky o údajnom ospravedlnení sa len potvrdzujú, že Vy ste tak maximálne schopný riadiť svoju rodinu. Ak vôbec.

Prosím, veľmi pekne prosím, vypočujte si pani prezidentku ešte raz a pomôžte Slovensku ako len najlepšie môžete! Odíďte do zabudnutia a nechajte dovládnuť koalíciu, aby sa aspoň pokúsila opraviť všetko to zdevastované za tak krátky čas čo ešte po Vás zostalo, ak sa to vôbec ešte dá. Ak po vás zostalo vôbec ešte niečo nezdevastované, vrátane zdevastovaného Slovenska a jeho rodín. Ďakujem za ochotu.

P.S. Verím, že sa neurazíte, veď Vy máte predsa také rád, otvorené a ľudské… Tak si prosím vypočujte okrem pani prezidentky aj herca a komika Marcela Nemca, ktorý to ešte jasnejšie a ešte jednoduchšie povedal za nás všetkých, ktorí zubami nechtami ešte bojujeme, aby sme neprišli o posledné zostatky našich zdravých a príčetných rozumov. “Dziękuję” .

(Ak vás tento článok zaujal, redakcii Dalito.sk môžete darovať kávu)