Súťaže

Vďaka vám vieme, že DALITO má zmysel

Sú dni, keď máte chuť všetko zabaliť. Keď sa vám nechce reagovať na zlovestné komentáre „najmúdrejších“, ktorí strácajú akúkoľvek sebareflexiu, pokoru či slušnosť.

Potom však príde napríklad hodina, kedy vyžrebujete víťaza súťaže, ktorý sa zapojil do súťaže DALITO. Čitateľa, ktorého si v redakcii mimoriadne vážime, každého, každého s úrovňou slušného človeka a nemusíme mať rovno na všetko rovnaký názor.

A práve takému čitateľovi, víťazovi, zavoláte, že sa stal majiteľom vzácneho parfumu, lebo sa zapojil do sms súťaže DALITO.

Leonardo DiCaprio nakupuje svoju obľúbenú voňavku „BEL CANTO“ v parfumérii Galimard/foto: Lucia Tomečková

A tá nefalšovaná úprimná radosť čitateľa vás dojme až k slzám. Nefalšovane, obyčajne ľudsky.

Presne taká bola v telefóne naša verná čitateľka DALITO  a súťažiaca pani Janka  Komádová z Petrovíc. Skromná žena, ktorá neverila, že je to práve ona, ku ktorej už cestuje balík s luxusným parfumom priamo z vychýrenej parfumérie  Galimard. Presne s takým, ktorý si ako osobný parfum v predajni na Francúzskej riviére vybral hollywoodsky herec Leonardo DiCaprio.

Parfum „BEL CANTO“ z parfumérie Galimard už cestuje za víťazkou sms súťaže pani Jankou/foto: Dalito.sk

„ Nesmierne som šťastná, ani tomu nemôžem uveriť! Do sms súťaže som sa zapojila po prvý raz v živote, poslala som tri smsky a tajne som dúfala, že sa šťastie obráti na mňa. Áno, ako ste už písali v predchádzajúcej súťaži, kto sa nezapojí, nemôže vyhrať. Ani neviem opísať to šťastie, ktoré cítim, že som taký drahý parfum vyhrala práve ja. Dalito veľmi rada čítam, veľmi, lebo ste jednoducho iní. Stále tomu nemôžem uveriť, veľmi vám ďakujem,“ povedala nám do telefónu šťastná výherkyňa, ku ktorej už voňavka cestuje tak, aby ju stihla ešte pod stromček.

Vďaka pani Janka za vaše slová uznania. Veľmi si ich vážime. Verte, že keď sme my Vám urobili takú obrovskú radosť, Vy nám stonásobne. Nič nie je pre DALITO krajšie, ako rozdávať radosť.

Opäť sme sa spoločne zhodli, v živote jednoznačne platí, kto nevyskúša, nemá šancu alebo kto sa nezapojí, ten nevyhrá. Presne ako v živote, o ktorom píšeme.

VÝHERKYNI Z CELÉHO SRDCA DALITO SRDEČNE BLAHOŽELÁME!!!

NEZABUDNITE: Kto sa nezapojí, jednoducho nemôže vyhrať! Tak snáď sa nabudúce obráti šťastie aj na ďalších.

Viac o výnimočných parfumoch nájdete v článku, priamo z cesty DALITO:

EXKLUZÍVNE: Voňajte ako Leonardo DiCaprio, vďaka darčeku od DALITO


Komentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *