Správy

Vychutnajte si leto na najkrajšom kúpalisku v Starom meste

Letná sezóna na najkrajšom kúpalisku v Starom meste – EKOIUVENTA známom aj ako MIČURIN na Búdkovej 2 v Bratislave, bude otvorená v utorok, 7. júla 2020.

V prípade priaznivého počasia bude kúpalisko otvorené pre verejnosť každý deň v čase od 9:00 do 19:00 hod. až do 15. septembra 2020 (aj počas víkendov a štátnych sviatkov).

foto: Kúpalisko Ekoiuventa v Bratislave

Návštevníci budú mať v areáli k dispozícii bufetové automaty na občerstvenie – nealko, káva, bagety, slané a sladké pochutiny. Pre maximálne pohodlie počas pobytu na kúpalisku je možné prenajať si plastové ležadlo.


Samozrejmosťou je bezbariérový prístup pre mamičky s kočíkmi, pričom pre najmenších návštevníkov je už tradične pripravené detské ihrisko a mini bazéniky. Na bezpečnosť budú dohliadať vyškolení plavčíci, ktorí v prípade potreby poskytnú kvalifikovanú prvú pomoc.

Bazén kúpaliska EKOIUVENTA je dlhý 20 m a široký 7 m, hĺbka je 1,30 až 1,50 m a kapacitne uspokojí 150 návštevníkov.

foto: Kúpalisko Ekoiuventa v Bratislave

Vstupné na kúpalisko zostáva oproti minulému roku nezmenené.

Dôležité oznamy a aktuálne informácie o návštevnosti bude pre vás IUVENTA každodenne aktualizovať na TU.

IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže je štátna inštitúcia, priamo riadená Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR. Predmetom jej činnosti je práca s mládežou mimo školy a rodiny a mládežnícka politika na Slovensku aj mimo neho.

Zábava aj pre deti mimo bazéna/foto: Kúpalisko Ekoiuventa v Bratislave

Poskytuje neformálne vzdelávanie, realizuje informačné semináre, administruje dotačný program MŠVVaŠ SR – Programy pre mládež. Koordinuje program Škola bez nenávisti. Je národným korešpondentom pre európsku encyklopédiu národných politík mládeže Youth Wiki. IUVENTA je Národnou agentúrou Erasmus+ pre oblasť mládeže a športu, ktorá administruje programy Erasmus+ a Európsky zbor solidarity.Komentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *