Vyhrajte exkluzívne balíčky od Elia Oliva Shop

DALITO -

Dalito je nielen o živote v súvislostiach, ale aj o spoznávaní, cestovaní aj dobrom jedle. Aj keď nás koronavírus o mnohé radosti obral, aj tak ukázal, že aj covid je šancou pochopiť, ako veľmi, napriek dočasnej izolácii, jeden od druhého závisíme. Máme šancu porozumieť, aké neviditeľné vzťahy fungujú v jednotlivých ľudských činnostiach. 

Rovnako ako v Elia Oliva Shop a jeho príbehu na Dalito, ktorý môže byť inšpiráciou ďalším, ako to zvládať aj počas najhorších časov pandémie. Príbeh Jána Pasiara takým určite je. Jeho obchod aj reštaurácia fungujú počas pandémie podľa pravidiel.

Moja srdcovka je Skopelos, áno ten ostrov, kde sa nakrúcala Mamma Mia s Meryl Streepovou, krásny zelený ostrov, ťažšie dostupný (nie je tam letisko), a tým pádom treba kombinovať lietadlo do Atén a trajekt na ostrov. Ďalej Milos, jeden z posledných čo som navštívil – neskutočné prírodné scenérie, pláže neorganizované a aj tak exkluzívne,“ prezradil Ján Pasiar v rozhovore pre Dalito, ktorý do Grécka chodí produkty z domácich fariem vyberať osobne.

Je advent, čas ma rozdávanie radosti. A tak sme spolu s Elia Oliva Shop pre vás pripravili vianočnú súťaž o tri exkluzívne balíčky gréckych výrobkov najvyššej kvality v hodnote 40 eur.

Každý balík obsahuje:

  • výberový EVOO – extra panenský organicky olivový olej,
  • ručne vyrábanú čokoládu,
  • 100% prírodné mydlo,
  • výberové olivy,
  • luxusné dražé alebo raw a gluten/lactofree tyčinku.

Podmienky súťaže:

Na číslo 6675 pošlete SMS v tvare DALITO aj s vašou poštovou adresou najneskôr do 14. decembra 2021. Troch výhercov vyžrebujeme 15. decembra 2021.  

SMS súťaž je spoplatnená 2 eurami a realizovaná s technickou podporou © A-SMS . Ceny do súťaže venoval Elia Oliva Shop.

Výhercom srdečne blahoželáme!

1, Katarína Slováková, Bratislava

2, Dana Popluhárová, Bratislava

3, Martin Vrbovský, Kráľová pri Senci