PR články

Vyjadrite lásku netradične, unikátnym zásnubným prsteňom

Máte po svojom boku výnimočnú osobu, ktorú ste sa rozhodli požiadať o ruku? Oceňte jedinečnosť jej duše a povahy rovnako, originálnym zásnubným prsteňom. Na výber totiž máte omnoho viac, než len kombináciu zlata a diamantu.

Pokiaľ si ale neviete rady, ako spomedzi tisícov vybrať ten správny, prečítajte si niekoľko tipov, ako na to.

Netradičné zásnubné prstene

Ako spoznáte ten pravý zásnubný prsteň pre vašu drahú polovičku? Začnite tým, že si budete všímať šperky, ktoré bežne nosí a prevládajú v jej šperkovnici. Nosí strieborné náramky, alebo dáva prednosť zlatým náušniciam? Zdobia jej prstene výrazné prvky alebo farebné drahokamy? Podľa farby kovu, ktorým sa zdobí najčastejšie, môžete vybrať vhodný odtieň obrúčky. Ak medzi jej šperkami prevláda určitý druh drahokamu a má pre ňu veľký význam, stavte práve na túto symboliku.

Riadiť sa môžete aj povahou vašej partnerky.

Máte po svojom boku nežnú zasnívanú romantičku? Prekvapte ju zásnubným prsteňom vo vintage štýle alebo v dizajne, ktorý inšpirovala príroda. Ak chcete oceniť vášnivú milovníčku minimalizmu, nájdete aj takéto prstene, ktoré ju potešia decentným dizajnom, drahokamom s atypickým tvarom, alebo očaria aj bez drahého kameňa.

foto: Eppi

Pokiaľ ste zástancom názoru, že zásnubný prsteň by predsa len mal zdobiť diamant, nemusíte ostať iba pri jednom a iba pri tom čírom. Rovnako úchvatné dokážu byť aj diamanty s odtieňom soľ a čierne korenie (salt and pepper), alebo niekoľko menších drahokamov, ktoré nahradia či doplnia centrálny diamant.

Zásnubné sety

Mrzelo by vás, keby partnerka po svadbe nemohla nosiť zásnubný prsteň, ktorý ste tak starostlivo vybrali?


foto: Eppi

Podobné situácie sa stávajú, ak napríklad žiadate o ruku s prsteňom netradičného tvaru, ku ktorému bežná obrúčka pristane len ťažko. V takom prípade sú pre vás zásnubné sety to pravé riešenie. Kombinujú v sebe zásnubný prsteň a svadobnú obrúčku, ktoré k sebe dokonale zapadnú a oslnia dvojnásobnou silou elegancie a prepracovaného dizajnu. Takto si tiež ušetríte dve cesty do zlatníctva a aj stres z výberu obrúčky, ktorá by ladila so zásnubným prsteňom.

Ak ešte stále hľadáte a neoslovil vás žiaden konkrétny prsteň, nezabudnite, že vždy je tu možnosť si dať vyrobiť zásnubný prsteň presne na mieru podľa vašich predstáv.

Na zlato vám exekútor nesiahneKomentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *