Vyskúšajte si teóriu v praxi. Ponúkame vám stáž v DALITO

Dalito.sk/ilustračné foto: google.com
DALITO -

Redakcia Dalito.sk ponúka letnú prázdninovú stáž vysokoškolákom, začínajúcim autorom, študentom , absolventom žurnalistiky, ale aj neabsolventom. Ponuka platí aj pre záujemcov z Českej republiky. 

Počas letnej stáže budete mať možnosť si teóriu vyskúšať aj v praxi, priamo na portáli DALITO.SK .

Ponúkame naše novinárske skúsenosti a rady a tiež osobnostnú a autorskú prezentáciu vašich novinárskych schopnosti na Dalito.sk.

Nechajte sa viesť skúsenými. Nechajte si poradiť od skúsených.

Písať budete môcť nielen o svojich skúsenostiach,  ale stretnete sa aj s osobnosťami, ktoré inšpirujú. Rovnako ako respondenti na Dalito.

Odmenou, za stáž v redakcii Dalito, vám budú nenahraditeľné skúsenosti z novinárskej praxe k nezaplateniu a kniha podľa vlastného výberu.

Kontaktovať nás môžte na mailovej adrese: redakcia@dalito.sk .

A o čom budete písať na Dalito.sk?

Prinášame zaujímavé ľudské príbehy vo vzťahu k práci a podporujeme vlastný potenciál ľudí. Stojíme pri vás a spoločne sa to snažíme DAŤ.  Neukazujeme však ciele, ale sme sprievodcom na ceste životom a práce. Vyhľadávame ľudí s vnútorným pokojom, ktorí majú radi sami seba a to čo robia. Ľudí, ktorí si vážia sami seba a sú inšpiráciou iným svojou odvahou, inšpiráciou, bojovnosťou a schopnosťou nevzdať sa.

Portál, ktorý sa nemusí hanbiť za svoj obsah. Portál, ktorý žije a píše život v súvislostiach a vy budete chcieť byť jeho súčasťou. Neporovnáva, nesúdi, ale prijíma každého jednotlivca akým je. Dalito.sk inšpiruje rovnako, ako ho inšpiruje život.

Nie je hanbou padnúť na dno, ale nepostaviť sa ďalej, to je naše a ich krédo. Vyhľadávame ľudí, ktorí sú príkladom svojou pracovitosťou, výnimočnosťou zabojovať s neúspechom a prekážkami. Prinášame pozitívne prípady, že sa to dá aj vtedy, keď človek má pocit, že už je na dne. Čítať náš nezávislý portál  je nebezpečné a na vlastnú zodpovednosť! Vďaka DALI TO.SK možno zistíte, že mnohé veci ste doteraz robili zle a u nás nájdete príklady, kde sa stala možno chyba. DALITO.SK vám odpovie.