O nás

Portál, na ktorom chceme, aby ste sa cítili dobre

Váš život, vaše príbehy, vaša pravda

Žijeme život v súvislostiach. Nesúdime, to však ešte neznamená, že sme hluchí a slepí.

Dalito.sk inšpiruje rovnako, ako ho inšpiruje život. Ponúkame Vám portál, ktorý sa nemusí hanbiť za svoj obsah. Portál, ktorý žije a píše život v súvislostiach a Vy budete chcieť byť jeho súčasťou. Portál o slobode a zodpovednosti. Náš cieľ je jednoduchý. Chceme, aby ste sa na Dalito cítili dobre a na Slovensku sa žilo lepšie.

Prinášame aj zaujímavé ľudské príbehy vo vzťahu nielen k práci a podporujeme vlastný potenciál ľudí. Spoločne sa to snažíme DAŤ. Vyhľadávame ľudí, ktorí majú radi sami seba a to čo robia. Ľudí, ktorí môžu byť inšpiráciou aj ponaučením. Čítanie pre odvážnych a tých, ktorí sa neboja porovnávať.

Okrem toho na portáli nájdete rôzne správy, zaujímavosti, reakcie, rady a odborné názory na rôzne problémy, ktoré by Vás mohli zaujať. Na Dalito nerobíme všetko pre vysokú čítanosť. Snažíme sa písať tak, aby sme si zachovali tvár, najlepšie na základe faktov a jasných dát, ale aj životných skúseností. Vieme rozlíšiť dobro od zla, múdrosť aj vzdelanosť od nerozhľadenosti, nescestovanosti a xenofóbie. Je nám blízke všetko, čo spája príčetných ľudí. Záleží nám na hodnotách a slušnej spoločnosti. Za svoje názory sa nehanbíme, naopak, s hrdosťou ich prezentujeme, aj keď nemusia byť iba ZA a PROTI.

Nezávislý portál Dalito.sk dodržiava Etický kódex novinára. Obsah je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie či ďalšie sprístupňovanie obsahu akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vedenia Dalito.sk dôrazne zakázané. „ Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ bez uvedenia zdroja zdroj: dalito.sk, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu Dalito.sk porušením autorského zákona.“

Redakcia Dalito.sk netoleruje hlúposť a nevraživosť v diskusiách. To, že ak nemáme spoločný názor ešte neznamená, že sa môžeme osočovať.

Portál DALITO.sk je aj súčasťou systému najčítanejších médií na Slovensku. Slovakia Online s.r.o. iniciovala založenie Slovenského Informačného a Analytického Centra (S.I.A.C.).

šéfredaktorka DALITO Lucia Tomečková

 Vyhlásenie o ochrane osobných údajov
 Súhlas s poskytnutím rozhovoru

Najnovšie

Ďakujeme Vám za vašu podporu,
bez ktorej to nejde.

Témy