O nás

Portál, na ktorom chceme, aby ste sa cítili dobre

Váš život, vaše príbehy, vaša pravda

Žijeme život v súvislostiach. Nesúdime, to však ešte neznamená, že sme hluchí a slepí.

Dalito.sk inšpiruje rovnako, ako ho inšpiruje život. Píše o súvislostiach, ktoré je potrebné pochopiť. Portál pre tých, ktorí úspech a šťastie druhým doprajú a ešte sa ním aj inšpirujú. Portál o slobode a zodpovednosti.

Náš cieľ je jednoduchý. Chceme, aby ste sa na Dalito cítili dobre a na Slovensku sa žilo lepšie.

DALITO podporuje zmysluplnú diskusiu o možnostiach a riešeniach, ako zlepšiť kvalitu života na Slovensku. Snažíme sa prinášať aj zaujímavé ľudské príbehy vo vzťahu k práci a podporovať vlastný potenciál ľudí. Spoločne sa to snažíme DAŤ. Sme sprievodcom na ceste životom a práce. Vyhľadávame ľudí, ktorí majú radi sami seba a to čo robia. Ľudí, ktorí môžu byť inšpiráciou iným bojovnosťou, pracovitosťou a schopnosťou nevzdať sa. Ale aj takých, ktorí sú v dnešnej dobe schopní aj oddychovať.

Dalito.sk je o normálnych a pre normálnych, všetkých, ktorí to v sebe nejako cítia, čo je to slušnosť a morálka. Všetkých, ktorí aj v živote urobili chyby, ale vedia si ich priznať a snažia sa ich napraviť.

Čítanie pre odvážnych a tých, ktorí sa neboja porovnávať. Napredovať vedia totiž len nároční, ktorí sa neboja porovnávať s lepšími, priznať si chyby a poučiť sa.

Okrem toho na portáli nájdete rôzne správy, zaujímavosti, reakcie, rady a odborné názory na rôzne problémy, ktoré by Vás mohli zaujať. Na Dalito nerobíme všetko pre vysokú čítanosť. Snažíme sa písať tak, aby sme si zachovali tvár, najlepšie na základe našich vlastných životných skúseností a písanie nás bavilo.

Neuznávame žurnalistiku štýlu 50% Hitler, 50% Žid. Na základe prežitého vieme rozlíšiť dobro a zlo. Vyhľadávame to lepšie a poukazujeme na to, ako sa to inde dá.

Na Dalito nájdete aj recepty a súťaže, ale inak.

Ponúkame Vám aj priestor na vaše názory v rubrike BLOGY. Je nám blízka kultúra aj šport, všetko čo ľudí spája a vyvoláva emócie, pretože emócie sú v živote dôležité. Jednoducho, aby ste sa spolu s nami na portáli cítili dobre.

Už sme veľkí, takže nám mimoriadne záleží na morálke a hodnotách a slušnej spoločnosti. Za svoje názory sa nehanbíme, naopak, s hrdosťou a verejne ich prezentujeme, aj keď nemusia byť rovno ZA a PROTI.

Ponúkame Vám portál, ktorý sa nemusí hanbiť za svoj obsah. Portál, ktorý žije a píše život v súvislostiach a Vy budete chcieť byť jeho súčasťou. Lebo Dalito je iné.

Dalito.sk inšpiruje rovnako, ako ho inšpiruje život. Čítanie aj pre tých, ktorí úspech druhým doprajú a ešte sa ním aj inšpirujú.

Dalito podporuje aj tých, ktorí to chcú s písaním a žurnalistikou skúsiť. Začínajúcim autorom dávame priestor a ponúkame naše novinárske skúsenosti a rady a tiež osobnostnú a autorskú prezentáciu schopnosti a ambícií.

Nemáme za sebou silného investora, teda vlastne žiadneho. Nezávislý portál Dalito.sk je financovaný z reklamy a z vlastných tvrdo zarobených zdanených peňazí šéfredaktorky. Aj vďaka pomoci spokojných klientov a respondentov alebo len tak s podporou sympatizantov, ktorých projekt oslovil.

Nezávislý portál Dalito.sk dodržiava Etický kódex novinára. Obsah je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie či ďalšie sprístupňovanie obsahu akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vedenia Dalito.sk dôrazne zakázané. „ Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ bez uvedenia zdroja zdroj: dalito.sk , je bez predchádzajúceho písomného súhlasu dalito.sk porušením autorského zákona.“

Redakcia Dalito.sk netoleruje hlúposť a nevraživosť v diskusiách. To, že ak nemáme spoločný názor ešte neznamená, že sa môžeme osočovať.

Portál DALITO.sk je aj súčasťou systému najčítanejších médií na Slovensku. Slovakia Online s.r.o. iniciovala založenie Slovenského Informačného a Analytického Centra (S.I.A.C.).

šéfredaktorka DALITO Lucia Tomečková

 Vyhlásenie o ochrane osobných údajov
 Súhlas s poskytnutím rozhovoru

Najnovšie

Nezabúdajte na prioritu žien: pleť

Pleť a starostlivosť o ňu je veľmi častou oblasťou, o ktorú sa zaujímajú najmä ženy. Nie je vôbec nevídané, že mnoho mladých dievčat sa v období svoje…

Ďakujeme Vám za vašu podporu,
bez ktorej to nejde.

Témy