O nás

Nezávislý portál aj o úspešných. Váš život, vaše príbehy, vaša pravda

Neporovnávame a nesúdime

Prinášame zaujímavé ľudské príbehy vo vzťahu k práci a podporujeme vlastný potenciál ľudí. Stojíme pri vás a spoločne sa to snažíme DAŤ.  Neukazujeme však ciele, ale sme sprievodcom na ceste životom a práce. Vyhľadávame ľudí s vnútorným pokojom, ktorí majú radi sami seba a to čo robia. Ľudí, ktorí si vážia sami seba a sú inšpiráciou iným svojou odvahou, inšpiráciou, bojovnosťou a schopnosťou nevzdať sa.

Okrem toho na portáli nájdete rôzne správy, zaujímavosti, reakcie, rady a odborné názory na rôzne problémy, ktoré by Vás mohli zaujať. Ale aj súťaže, pri ktorých sa vždy môžete dozvedieť aj veľa nového, čo inde nenájdete, pretože ich píšeme na základe prežitého, či precestovaného.

Ponúkame Vám aj priestor na vaše názory v rubrike BLOGY. Je nám blízka kultúra aj šport, všetko čo ľudí spája a vyvoláva emócie, pretože podľa nás sú emócie v živote veľmi dôležité.

Už sme veľkí, takže nám mimoriadne záleží na morálke a hodnotách a slušnej spoločnosti. Za svoje názory sa nehanbíme, naopak, s hrdosťou a verejne ich prezentujeme pod pravými menami.

Ponúkame Vám portál, ktorý sa nemusí hanbiť za svoj obsah. Portál, ktorý žije a píše život v súvislostiach a Vy budete chcieť byť jeho súčasťou. Neporovnáva, nesúdi, ale prijíma každého jednotlivca akým je. Dalito.sk inšpiruje rovnako, ako ho inšpiruje život. Portál pre všetkých slušných ľudí s hodnotami a morálkou, čítanie pre tých, ktorí úspech druhým doprajú a ešte sa ním aj inšpirujú.

Nie je hanbou padnúť na dno, ale nepostaviť sa ďalej, to je naše a ich krédo. Vyhľadávame ľudí, ktorí sú príkladom svojou pracovitosťou, výnimočnosťou zabojovať s neúspechom a prekážkami. Prinášame pozitívne prípady, že sa to dá aj vtedy, keď človek má pocit, že už je na dne. Čítať náš nezávislý portál  je nebezpečné a na vlastnú zodpovednosť! Vďaka DALI TO.SK možno zistíte, že mnohé veci ste doteraz robili zle a u nás nájdete príklady, kde sa stala možno chyba. DALITO.SK vám odpovie.

Dalito podporuje aj tých, ktorí to chcú s písaním a žurnalistikou skúsiť. Začínajúcim autorom dávame priestor a ponúkame naše novinárske skúsenosti a rady a tiež osobnostnú a autorskú prezentáciu ich novinárskych schopnosti  a ambícií.

Ak vás príbehy úspešných ľudí, ktorí už dnes môžu s hrdosťou povedať: „DAL SOM TO!“, inšpirujú, splní sa náš sen.


Od 15. septembra 2017 prinášame do našej frustrovanej spoločnosti plnej káuz aj niečo pozitívne.

Nemám za sebou silného investora, teda vlastne žiadneho. Nezávislý portál Dalito.sk je financovaný z reklamy a z vlastných tvrdo zarobených zdanených peňazí. Odvážne? Vieme, ale napriek tomu veríme, že to „DÁME“ . Aj vďaka pomoci spokojných klientov a respondetov alebo len tak s podporou sympatizantov, ktorých projekt Lucii Tomečkovej oslovil.

Nezávislý portál Dalito.sk dodržiava Etický kódex novinára. Obsah je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie či ďalšie sprístupňovanie obsahu akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vedenia Dalito.sk dôrazne zakázané. „ Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ bez uvedenia zdroja zdroj: dalito.sk , je bez predchádzajúceho písomného súhlasu dalito.sk porušením autorského zákona.“

Redakcia Dalito.sk netoleruje nevraživosť a tak maže neúctivé, urážlivé, anonymné alebo pod pseudonymom zverejnené komentáre. To, že ak nemáme spoločný názor ešte neznamená, že sa môžme osočovať.

Portál DALITO.sk je aj súčasťou systému najčítanejších médií na Slovensku. Slovakia Online s.r.o. iniciovala založenie Slovenského Informačného a Analytického Centra (S.I.A.C.). aj AIM monitora.

Portál Dalito.sk využíva spravodajstvo TASR, ktorého obsah je tiež chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie či ďalšie sprístupňovanie tohto obsahu či jeho časti verejnosti akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu TASR zakázané. Materiály agentúry TASR nesmú byť ďalej publikované, vysielané, prepisované alebo redistribuované. „ Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.“

CEO/šéfredaktorka DALITO Lucia Tomečková

 Vyhlásenie o ochrane osobných údajov
 Súhlas s poskytnutím rozhovoru

Najnovšie

Ďakujeme Vám za vašu podporu,
bez ktorej to nejde.

Témy