O nás

Nezávislý portál aj o slušných a úspešných

Váš život, vaše príbehy, vaša pravda

Žijeme život v súvislostiach. Neporovnávame a nesúdime, to však ešte neznamená, že sme hluchí a slepí.

Prinášame zaujímavé ľudské príbehy vo vzťahu k práci a podporujeme vlastný potenciál ľudí. Spoločne sa to snažíme DAŤ.  Neukazujeme ciele, ale sme sprievodcom na ceste životom a práce. Vyhľadávame ľudí s vnútorným pokojom, ktorí majú radi sami seba a to čo robia. Ľudí, ktorí si vážia sami seba a sú inšpiráciou iným svojou odvahou, inšpiráciou, bojovnosťou a schopnosťou nevzdať sa.

Dalito.sk je o slušných a pre slušných, všetkých, ktorí to v sebe cítia, čo je to slušnosť a morálka. Všetkých, ktorí aj v živote urobili chyby, priznali si ich a snažia sa ich napraviť.

Okrem toho na portáli nájdete rôzne správy, zaujímavosti, reakcie, rady a odborné názory na rôzne problémy, ktoré by Vás mohli zaujať. Ale aj súťaže, pri ktorých sa vždy môžete dozvedieť aj veľa nového.

Píšeme najmä na základe prežitého, či precestovaného.

Ponúkame Vám aj priestor na vaše názory v rubrike BLOGY. Je nám blízka kultúra aj šport, všetko čo ľudí spája a vyvoláva emócie, pretože podľa nás sú emócie v živote dôležité.

Už sme veľkí, takže nám mimoriadne záleží na morálke a hodnotách a slušnej spoločnosti. Za svoje názory sa nehanbíme, naopak, s hrdosťou a verejne ich prezentujeme, aj keď nemusia byť rovno ZA a PROTI.

Ponúkame Vám portál, ktorý sa nemusí hanbiť za svoj obsah. Portál, ktorý žije a píše život v súvislostiach a Vy budete chcieť byť jeho súčasťou.

Dalito.sk inšpiruje rovnako, ako ho inšpiruje život. Číítanie pre tých, ktorí úspech druhým doprajú a ešte sa ním aj inšpirujú.


Nie je hanbou padnúť na dno, ale nepostaviť sa a ísť ďalej, to je naše a ich krédo. Vyhľadávame ľudí, ktorí sú príkladom pracovitosti a výnimočnosti zabojovať s neúspechom a prekážkami. Prinášame aj pozitívne prípady, že sa to dá aj vtedy, keď človek má pocit, že už je na dne.

Čítať náš nezávislý portál  je nebezpečné a na vlastnú zodpovednosť! Vďaka DALITO.SK možno zistíte, že mnohé veci ste doteraz robili zle a u nás nájdete príklady, kde sa stala možno chyba.

Dalito podporuje aj tých, ktorí to chcú s písaním a žurnalistikou skúsiť. Začínajúcim autorom dávame priestor a ponúkame naše novinárske skúsenosti a rady a tiež osobnostnú a autorskú prezentáciu ich schopnosti  a ambícií.

Redakcia vulgárne a neslušné komentáre maže, rovnako ako anonymi.

Ak Vás naše zverejnené príbehy ľudí, ktorí už dnes môžu s hrdosťou povedať: „DAL SOM TO!“, inšpirujú, splní sa náš sen.

Nemáme za sebou silného investora, teda vlastne žiadneho. Nezávislý portál Dalito.sk je financovaný z reklamy a z vlastných tvrdo zarobených zdanených peňazí šéfredaktorky. Odvážne? Vieme, ale napriek tomu veríme, že to „DÁME“ aj my. Snáď. Aj vďaka pomoci spokojných klientov a respondetov alebo len tak s podporou sympatizantov, ktorých projekt oslovil.

Nezávislý portál Dalito.sk dodržiava Etický kódex novinára. Obsah je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie či ďalšie sprístupňovanie obsahu akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vedenia Dalito.sk dôrazne zakázané. „ Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ bez uvedenia zdroja zdroj: dalito.sk , je bez predchádzajúceho písomného súhlasu dalito.sk porušením autorského zákona.“


Redakcia Dalito.sk netoleruje nevraživosť a tak maže neúctivé, urážlivé, anonymné alebo pod pseudonymom zverejnené komentáre. To, že ak nemáme spoločný názor ešte neznamená, že sa môžme osočovať.

Portál DALITO.sk je aj súčasťou systému najčítanejších médií na Slovensku. Slovakia Online s.r.o. iniciovala založenie Slovenského Informačného a Analytického Centra (S.I.A.C.). aj AIM monitora.

Portál Dalito.sk využíva spravodajstvo TASR, ktorého obsah je tiež chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie či ďalšie sprístupňovanie tohto obsahu či jeho časti verejnosti akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu TASR zakázané. Materiály agentúry TASR nesmú byť ďalej publikované, vysielané, prepisované alebo redistribuované. „ Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.“

CEO/šéfredaktorka DALITO Lucia Tomečková

 Vyhlásenie o ochrane osobných údajov
 Súhlas s poskytnutím rozhovoru

Najnovšie

Ďakujeme Vám za vašu podporu,
bez ktorej to nejde.

Témy