O nás

Váš život, vaše príbehy, vaša pravda

Dalito.sk.

Online magazín DALITO.sk inšpiruje rovnako, ako ho inšpiruje život. Ponúkame Vám magazín, ktorý sa nemusí hanbiť za svoj obsah, pretože žije život v súvislostiach. Čítanie pre všetkých, ktorí sa chcú posúvať, vzdelávať aj spoznávať a k skúsenostiam aj úspechom druhých pristupujú s rešpektom.

DALITO.sk je o slobode a zodpovednosti a prináša aj zaujímavé ľudské príbehy vo vzťahu nielen k práci, čím podporuje vlastný ľudský potenciál. Vyhľadáva ľudí, ktorí môžu byť inšpiráciou aj ponaučením, ktorí sa neboja porovnávať sa s najlepšími.

Snažíme sa písať tak, aby sme si zachovali tvár, najlepšie na základe faktov a jasných dát, ale aj životných skúseností. Vieme rozlíšiť dobro od zla, oceniť múdrosť aj vzdelanosť. Záleží nám na hodnotách a múdrej spoločnosti.

Nezávislý online magazín DALITO.sk dodržiava Etický kódex novinára. Obsah je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie či ďalšie sprístupňovanie obsahu akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vedenia DALITO.sk dôrazne zakázané. „ Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ bez uvedenia zdroja zdroj: dalito.sk, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu DALITO.sk porušením autorského zákona.“
Magazín DALITO.sk je aj súčasťou systému najčítanejších médií na Slovensku. Slovakia Online s.r.o. iniciovala založenie Slovenského Informačného a Analytického Centra (S.I.A.C.).

šéfredaktorka DALITO Lucia Tomečková