Skutočné príbehy z praxe mentálneho kouča

Mentálny kouč Peter Bielik/Foto: Knižný kompas

“Prostredníctvom tejto knihy, by som rád s vami zdieľal moju skúsenosť na pozadí skutočných príbehov, ktoré sa ma dotkli odborne aj ľudsky, pretože odkrývajú našu silu a krehkosť zároveň. Pretože život bez otázok je ako rieka bez vody,” píše vo svojej knihe A vy sa ako máte? mentálny kouč Peter Bielik.

A vy sa ako máte?

Ako sa formuje hodnota človeka?
Čo nás učí bolesť a strata?
Ako rozvinúť svoj potenciál a dať životu zmysel?

Odpovede na tieto otázky vám pomôže nájsť uznávaný mentálny kouč a psychológ, ktorý spolupracuje s hviezdami športu, ale aj s úspešnými vrcholovými manažérmi. Peter Bielik pozná cenu víťazstva, ale aj horkosť prehry.

Prostredníctvom príbehov z praxe vás citlivo navedie k hlbokým uvedomeniam, aby ste dokázali pochopiť najdôležitejšie hodnoty ľudského života. Ocitnete sa v samotnom vnútri svojho bytia a zistíte, ako dať svojmu životu zmysel. Veľkou pomocou na tejto ceste vám budú praktické návody na to, ako čeliť súčasným výzvam v každodennom živote.

„Keď si premietnem všetkých úspešných ľudí, s ktorými som spolupracoval a spolupracujem, vidím rôzne osobnosti. S rôznymi vlastnosťami. Každý má svoj príbeh. Rôzny prístup k práci, odlišné motívy, individuálne rozdiely vo viere a v presvedčení. Je tu však predsa jeden moment, ktorý ich spája.
Nesťažujú sa… Nesťažujú sa na peniaze, na počasie, na to, že musia vstávať a pracovať. Nesťažujú sa na systém, na to, že majú málo času. Nesťažujú sa na pandémiu, na utečencov alebo na Európsku úniu. Nesťažujú sa na osud, nespravodlivosť ani na zákony. Nesťažujú sa, že sa necítia dobre, keď sú chorí. Nesťažujú sa, že ich nikto nechápe. Nesťažujú sa na podmienky a okolnosti. Proste žiadne frflanie…“

Píše vo svojej knihe A vy sa ako máte? mentálny kouč Peter Bielik.
Veľmi príjemné čítanie o živote a výzvach, ktorým čelíme. O láske, nádeji, o úspechoch a mentalite víťazov. Peter zdieľa svoje skúsenosti a reflexie prostredníctvom skutočných príbehov. Kladie si otázky, vysvetľuje na základe príbehov, odkrýva krehkosť našich životov a ako stačí niekedy naozaj málo, aby sme sa pohli vpred a našli tú správnu cestu.

(Ak vás tip na knižnú novinku zaujal, redakcii Dalito.sk môžete darovať kávu. Ďakujeme!)  

Môže vás zaujať: