Spoznajte svoju energetickú hodnotu a posilnite jej imunitu

Foto: Vecteezy.com

„Počas uplynulých dvadsiatich rokov som liečila tisíce ľudí. Zistila som, že vystavovanie sa „energetickej toxicite“ je jedným z hlavných spôsobov, ako si narúšame vlastné zdravie. Na stranách mojej knihy Čistá aura sa budeme zaoberať nielen energetickou toxicitou, no vysvetlím vám aj svoj koncept energetických patogénov,“ tvrdí Alla Svirinskaya, ktorá už desaťročia budí pozornosť svetových médií vďaka svojím výnimočným liečiteľským schopnostiam.

Energia je dôležitou súčasťou našej identity – je jedinečná ako odtlačky prstov. Všetci máme svoju vlastnú „energetickú identitu“ a táto praktická príručka vás naučí, ako ju objaviť a používať v bežnom živote. Ideálnym spôsobom dopĺňa akýkoľvek typ terapie, no môže vás sprevádzať pri vašej obvyklej starostlivosti o zdravie. V knihe sa zoznámite s jednoduchými postupmi, cvičeniami a meditáciami.

Navyše sa naučíte aj tieto nasledujúce veci:

•Ako si nevpúšťať do svojho života toxickú energiu

•Ako diagnostikovať svoju auru a nájsť bloky a miesta úniku životnej sily

•Ako posilniť svoj aurický imunitný systém a energetickú obranyschopnosť

•Ako očistiť svoje energetické prostredie a obnoviť svoj vnútorný magnet

•Ako na „aurické probiotiká“, ktoré podporujú rozvíjanie dobrej energie vo vašom vnútri

•Ako minimalizovať „digitálne znečistenie“ a naučiť sa zodpovedne narábať s virtuálnym svetom

•Ako podporiť silu vlastnej manifestácie a uzdraviť pomocou novátorskej silovej meditácie, ktorá pozdvihne vaše zmysly. A mnoho ďalšieho…

Čistá aura je jedinečná príručka z pera vizionárky a svetovo uznávanej odborníčky na wellness, ktorá vás podporí k obrovskej životnej zmene a posilní vašu energiu.

Hneď ako si vytvoríte zdravšie a priamejšie prepojenie s vlastnou energiou i s energiou vášho prostredia, nebude potrebné, aby ste pre objavenie svojho vlastného ja alebo pre odreagovanie cestovali do vzdialených krajín. Pointa nespočíva v tom, aby ste sa ocitli v špecifickom prostredí, ale v interakcii s tým, čo vás bežne obklopuje.

„Myslím si, že nastal čas, aby sme upustili od predsudkov a nevedomosti, ktoré sa podobajú tým, ktoré mali naši predkovia, keď sa pasovali s „neviditeľným svetom“. Mali by sme zmeniť nielen svoj postoj k svetu energie, ale aj presvedčenie, že wellness postupy sú len pre pár privilegovaných jedincov. Telesná a duševná pohoda nemá byť znakom spoločenského statusu. Je to nevyhnutnosť – presne ako každodenná sprcha či kúpeľ,“ dodáva Alla Svirinskaya.

(Ak vás recenzia na knihu zaujala, redakcii Dalito.sk môžete darovať kávu. Ďakujeme!)

Môže vás zaujať: