Ako si auto vylepšiť rôznymi doplnkami

Dalito.sk/Aleksandr Kondratov /Shutterstock.com
PR -

Doplnky v aute sú dôležité. Ide o drobnosti, na ktoré sa zabúda, nevnímate ich, no ak by ste ich nemali, v mnohých prípadoch by ste si len nadávali. Všetky výrobky v aute majú predsa svoj zmysel a aj tie, ktoré sa v bežnej výbave nenachádzajú, ale sú vyrábané dodatočne. Je ich niekoľko a vždy sa dajú meniť podľa vašej nálady alebo štýlu, ktorý máte.

Pre niekoho je auto dokonca akýsi chrám, o ktorý sa stará každý jeden deň a musí mať to najlepšie.

Efektívna pomoc pre všetkých

Hlavne pri starších autách je možné, že okná poriadne netesnia a fúka vám dnu. Aj by sme si mohli myslieť, že ide v lete o dobrý typ klimatizácie, ale ak vám niekoľko desiatok minút alebo hodín fúka na krk, nemusíte byť na druhý deň tak nadšený. Tieto problémy majiteľov áut riešia deflektory. Tenké, podlhovasté, plastové tyče, ktoré sa zaseknú medzi sklorám na dverách. Zabraňujú zbytočnému prefukovaniu, ktoré vám môže spôsobiť zdravotné problémy a výborne tesnia. Objednať sa dajú aj na internete na všetky štyri okná v aute. Netreba sa toho obávať. Kúpiť sa dajú presne podľa toho, aký máte typ vozidla, takže zbytočné vrátenie tovaru je vylúčené. Akonáhle vám zásielka príde, môžete váš nový a užitočný doplnok použiť v aute.

Najviac sa hodia v zime

Aký doplnok by sa hodil v zime najviac? Pravdepodobne 3D rohože, ktoré majú špeciálnu vaničku a preto, keď vstúpite do auta s topánkami plnými od snehu, nevadí. Sneh aj po roztopení ostane tam, kde má a nevyleje sa po zbytku auta. Aj v prípade blata či iných nečistôt tieto rohože chránia kvalitne. Následné umývanie je už potom jednoduché. Buď ručne alebo hadicou, tak jednoducho ich nezničíte a budú veľmi rýchlo čisté. Ide o skvelý doplnok aj v prípade, že máte deti, ktoré na čistotu pri vstupe do auta až tak veľmi nedbajú.