Chcete dovážať tovar z Ázie? Najmite si na to spoľahlivého partnera

Šanghaj. Expo 2010/ FOTO TASR/AP
PR -

Ázijský trh ponúka množstvo obchodných príležitostí. Zároveň je však pre mnohých podnikateľov, ktorí nemajú skúsenosti s obchodovaním s ázijskými krajinami, určitým strašiakom. Isté komplikácie a riziká tu predsa sú, nie je to také jednoduché ako nakupovať tovar od inej tuzemskej firmy.

Dovoz tovaru z Ázie bez starostí

Ak však chcete svoju ponuku, napríklad kvalitných rázových uťahovákov a iného náradia (či čohokoľvek iného, s čím podnikáte), rozšíriť o nejakú novú značku z Ázie, v ktorej vidíte veľký potenciál, nemusíte to kvôli nedostatku skúseností s obchodovaním s Áziou vzdať. Je tu ľahká pomoc.

Tou pomocou je logistická spoločnosť, ktorá vám dokáže kompletne sprostredkovať bezstarostný dovoz tovaru z Číny alebo inej ázijskej krajiny. Čo všetko takéto sprostredkovanie dovozu z Ázie obsahuje?

Kompletný servis, aby bol dovoz bez najmenších problémov

Začína sa výberom vhodného dodávateľa. Samozrejme, všetko presne podľa vašich požiadaviek na daný produkt a taktiež požiadaviek európskej legislatívy a noriem. Logistická spoločnosť u vybraného dodávateľa vyjedná najlepšiu možnú cenu tak, aby bola zachovaná vami požadovaná kvalita produktu.

Kvalitu si budete môcť aj skontrolovať, keďže ešte pred začatím výroby vám budú doručené vzorky. A aj potom, po vyrobení tovaru, sa bude kvalita kontrolovať. Pred samotnou expedíciou sa o to postarajú inšpektori logistickej spoločnosti.

A na záver je tu samotné doručenie a to až k vám. Vďaka dlhodobej spolupráci s ďalšími dopravcami bude aj doručenie za čo najvýhodnejších podmienok. Postarané bude taktiež o colné konanie. Vašou starosťou tak bude len to, aby ste mali pneumatiky na VZV v dobrom stave, pretože vaše vysokozdvižné vozíky bude čakať práca v podobe vykladania tovaru z Ázie.

Môže vás zaujať: