Kniha, ktorá vám zlepší zdravie a predĺži život. Životná sila

zdroj: Ikar

„Túto knihu venujem všetkým, ktorí sa nikdy neuspokoja s ničím menším než so svojím plným potenciálom. S plným potenciálom toho, kým počas svojho života môžu byť, čo môžu robiť, dávať a s čím sa môžu podeliť,“ píše v úvode životný kouč Tony Robbins.

Jeho kniha Životná sila prináša najnovšie objavy zo sveta medicíny a technológie, ktoré vám pomôžu navýšiť si energiu, silu, predísť chorobe a predĺžiť si život.

Čo ak by jestvovali vedecké objavy, ktoré by mali moc v okamihu zmietnuť vaše najväčšie obavy o zdravie, strach z choroby a z dopadov starnutia? Čo keby ste získali prístup k tým istým špičkovým objavom a technológiám ako svetoví športovci či iné hviezdy?

Žijeme vo svete plnom strachu a neistôt. Je nesmierne náročné zorientovať sa a nájsť v ňom skutočne užitočné, vierohodné informácie. Dnes však odborníci v oblasti regeneratívnej medicíny vyvíjajú diagnostické nástroje a tiež bezpečné a účinné liečebné metódy, ktoré vám pomôžu zahnať obavy a nájsť odpovede. V tejto knihe vám Tony Robbins predstaví viac ako 100 tých najlepších odborníkov v oblasti medicíny a vedy, množstvo skutočných prípadov uzdravenia a príklady pokrokov v medicíne, ktoré môžete využiť už dnes a navýšiť si tak kvalitu života.

Ak sa chcete ráno zobúdzať energickejší, odolnejší a získať know-how o tom, ako zvrátiť biologické hodiny, Životná sila vám ukáže, ako na to.

Ako získať energiu, silu a maximálny výkon?

• Naučte sa, ako okamžite načerpať energiu využitím sily prírodnej zlúčeniny vo vašom tele, ktorá poháňa energiu na bunkovej úrovni.

• Objavte štyri zložky vitality, ktoré znížili biologický vek celosvetovo uznávaného genetika o 20 rokov.

• Získajte viac sily a novú svalovú hmotu, naštartujte metabolizmus a zvýšte hustotu kostí až o 14 percent pomocou vedecky dokázaného desaťminútového tréningu (ktorý si stačí zacvičiť raz týždenne).

• Objavte tretí pilier zdravia – jeden z najjednoduchších spôsobov, ako zvýšiť svoju schopnosť sústrediť sa, zlepšiť si náladu a dosiahnuť viac životnej energie, a to bez kofeínu či iných povzbudzujúcich látok.

• Pripravte svoje telo na špičkový výkon pomocou najnovších technologických vymožeností, ktoré vám 24/7 poskytujú personalizované údaje o kondícii, spánku a bunkovej obnove.

V knihe Životná sila nájdete aj kapitolu:

Zdravé chudnutie a inovatívne prostriedky proti starnutiu:

• Dva prípravky schválené americkým Úradom pre kontrolu potravín a liečiv (ďalej len FDA), ktoré pomáhajú obmedziť chuť do jedla a z ktorých jeden umožňuje schudnúť v priemere 9 kilogramov.

• Dostupné vlasové kúry, ktoré podporujú rast vlasov, zvyšujú lesk a objem až o 60 percent, a to bez agresívnych chemikálií alebo nepríjemných vedľajších účinkov.

• Nové prostriedky proti starnutiu prispôsobené špeciálne pre vás zohľadňujú vašu DNA, životný štýl a environmentálne faktory, aby ste sa mohli tešiť zo žiarivej pleti bez ohľadu na vek.

• Spôsob, ako spáliť tuk raz a navždy pomocou neinvazívnej technológie, ktorá vám navyše pomôže znovu napnúť pokožku (bez operácie alebo jaziev).

• Esenciálna látka, ktorú vaše telo prirodzene produkuje, vám pomôže dosiahnuť efekt botoxu bez ihiel a novú, hustú korunu krásy.

(Ak vás recenzia na knihu zaujala, redakcii Dalito.sk môžete darovať kávu)

Môže vás zaujať: