No nemilujte slovenskú bohatú dôchodkyňu s rýchlymi prstami na klávesnici!

Dalito.sk/ilustračné foto: Dalito.sk

Je to síce dlhý príbeh na krátko, ale s veľmi rýchlym koncom.

S niečím so susedmi nesúhlasíte, lebo ste presvedčení, že to nie je správne. Nie ste ale presvedčení, že máte pravdu aj po právnej stránke a tak o doplňujúce vysvetlenie a odpovede požiadate správcu domu v máji s tým, že ak sa mýlite, samozrejme prispejete. Čakáte mesiace, lebo správca neodpovedá.

Medzitým sa začnú susedia skladať. Vy sa neskladáte, lebo čakáte na odpoveď od správcu. A potom príde platba od tiež dôchodkyne z jedného z luxusných bytov, že sa skladá z dôchodku aj na rodinu, ktorá nesúhlasí.

Tak po mesiacoch požiadate opätovne správcu o odpovede a tiež pozdravíte dôchodkyňu s tým, že sa takto môže baviť doma so svojimi blízkymi.

Správca konečne odpovedá, že to tak, ako ste to navrhovali aj na základe iných vchodov nejde, že to budú musieť opraviť aj iné vchody, ale vy máte právo sa na to neskladať a budete len užívateľom, nie majiteľom, danej veci.

Nebyť primitívnej reakcie tiež dôchodkyne, samozrejme by ste sa na to zložili, takto ostávate len užívateľom. Správca odpovedal neskoro. No nemilujte slovenskú bohatú dôchodkyňu s rýchlymi prstami na klávesnici!

(Ak vás tento článok zaujal, redakcii Dalito.sk môžete darovať kávu)