Prvé rande? Kráčajte sebavedomo a v správnom oblečení

ilustračné foto: pexels.com
PR -

Blíži sa vaše prvé rande naslepo? Určite chcete zapôsobiť čo najlepšie a urobiť skvelý prvý dojem. Aké oblečenie zvoliť a akému sa vyhnúť?

Úplne prvé rande je pre väčšinu žien dňom, ktorý si zapamätajú navždy. Aké oblečenie zvoliť, aby ste sa cítili sebavedomo a pohodlne? Malo by predovšetkým zodpovedať miestu, kde plánujete stráviť spoločný čas. Zároveň by ste ho mali prispôsobiť aj aktivite, ktorú ste sa rozhodli vykonávať. Pohodlná obuv je základom každého outfitu. V práve prebiehajúcom Adidas Black Friday nájdete tenisky na letné prechádzky, ale aj obuv do chladnejšieho počasia.

ilustračné foto: pexels.com

Potulky mestom

Rande v meste patrí asi k najobľúbenejším. Máte veľké možnosti výberu a svoj program viete rýchlo prispôsobiť. Môžete ísť do reštaurácie, kaviarne alebo len spoločne kráčať ulicami mesta.

Mali by ste sa cítiť predovšetkým príjemne. Dobrou voľbou sú pohodlné džínsy, nohavice alebo sukňa a obľúbené tričko. V prípade chladného počasia si so sebou zoberte aj sveter alebo ľahký kabát.

Nezabudnite na kabelku a ostatné doplnky. Budete pôsobiť sofistikovanejšie a chic. Nenašli ste v šatníku dokonalé oblečenie na mestské rande? Pozrite si Sinsay Black Friday a prehliadajte bezkonkurenčné ponuky. Sme si istí, že tam nájdete to, čo práve hľadáte.

ilustračné foto: pexels.com

Prechádzka v prírode

Dohodli ste sa na prvom stretnutí v prírode? Už by ste mali začať premýšľať nad športovým outfitom.
Pokojne zvoľte legíny alebo vsaďte na kvalitný set teplákov a mikiny. Doplňte pohodlnú, no pevnú obuv do nerovného terénu.
Kabelku nechajte doma a vymeňte ju za športovú ľadvinku. A dokonalý look do prírody máte vymyslený.

ilustračné foto: pexels.com

Športová aktivita

Našli ste spoločnú záľubu v hraní bowlingu alebo inej hravej aktivite? Skvelé, využite to a dohodnite si prvé rande v bowlingovom centre, únikovej miestnosti či v nekonečných chodbách laser game.
V uvoľnenej atmosfére bude spoznávanie možno o čosi príjemnejšie. Najmä v pohodlnom a štýlovom outfite.

ilustračné foto: pexels.com

Nielen na prvom rande je dôležité zostať sama sebou – obliekaní i v správaní. Nenechajte nič na náhodu a oblečte si to, čo máte na sebe najradšej. Určite to ocení aj vaše okolie.