Urobte ešte jednu vec a DÁTE TO! Spoznajte „silu ešte jedného“…

Foto: Freepik.com, Tatran

Nenarodili ste sa na to, aby ste boli priemerní alebo obyčajní. Narodili ste sa, aby ste so svojím životom urobili niečo výnimočné.

Presne to vraví úspešný podnikateľ Ed Mylett, ktorého na internete sledujú milióny ľudí, s motivačnými prednáškami cestuje po celom svete. V slovenčine mu vyšla kniha Sila ešte jedného o stratégiách, ktoré vám môžu zmeniť život.

„To, čo vás naučím, každého  z vás ovplyvní celkom inak – podľa toho, kto ste. Tým, že zmeníte svoje myslenie a konanie, nájdete odpovede v tých oblastiach života, na ktorých vám najviac záleží. Krása toho celého spočíva v tom, že tieto odpovede sú zväčša relatívne jednoduché.“

Sila ešte jedného je prelomová kniha, prvá svojho druhu, ktorá odhaľuje, ako môžete skombinovať myšlienky a činy, aby ste spustili vo svojom živote efektívne dynamické zmeny.

Ed Mylett využil svoje dlhoročné poznatky na to, aby sa stal mimoriadne úspešným podnikateľom, vyhľadávaným výkonnostným koučom, jedným z najpredávanejších autorov a špičkovým celosvetovým inšpiratívnym rečníkom.

Sila ešte jedného

V devätnástich kapitolách nabitých myšlienkami a informáciami ponúka praktické stratégie, ktoré vám ukážu, že ste len o jednu myšlienku či jeden čin vzdialení od premeny svojho života z priemerného na výnimočný. Naučíte sa, akú silu má vytvorenie ešte jedného návyku, zdolanie ešte jednej nepohodlnej situácie, nadviazanie ešte jedného vzťahu a mnoho iného. Sila ešte jedného vám po prvý raz detailne predstaví niekoľko Mylettových prevratných myšlienok.

  • Čo je retikulárny aktivačný systém a ako žiť vo vlastnom matrixe.
  • Prečo by ste mali myslieť na nemožné a dosahovať možné.
  • Aká je dynamika tímovej chémie a ako sa stanete násobiteľom ešte jedného.
  • Prečo treba viesť zmysluplnú diskusiu o viere, energii a kvantovej vede.

V tejto knihe vám Ed Mylett predstaví desiatky stratégií, ktoré uplatňuje posledných 30 rokov a vďaka ktorým sa stal veľmi úspešným podnikateľom, výkonnostným koučom a celosvetovo vyhľadávaným inšpiratívnym rečníkom. Sila ešte jedného je perfektná kniha pre každého, kto hľadá šťastie a úspech. Je to nepostrádateľná mapa ukazujúca cestu k lepšiemu životu.

„Táto kniha nie je len o tom, „ako byť úspešný v podnikaní“ alebo „ako byť úspešný vo vzťahoch“, hoci pre poniektorých ňou bude. Väčšine z vás však táto kniha ponúkne viacero uplatnení. Preto by ste ju mali brať ako knihu, ktorá vás naučí, „ako uspieť v živote“. A na vás bude uplatniť tieto stratégie v životných oblastiach, na ktorých vám záleží najviac,“ dodáva Ed Mylett v knihe Sila ešte jedného.

(Ak vás táto recenzia zaujala, redakcii Dalito.sk môžete darovať kávu)

Môže vás zaujať: