Zákazníci rozhodli o najdôveryhodnejších online nákupoch na Slovensku

zdroj: Tesco
PR -

Bratislava 1. decembra 2023 – Zákazníci na Slovensku dôverujú Tescu a radi nakupujú v jeho prevádzkach. Rovnako tak využívajú obľúbenú službu Tesco Online nákupy.  Potvrdzujú to výsledky 8. ročníka marketingového programu Dôveryhodné značky, v ktorom spotrebitelia hodnotili najsilnejšie značky. Najväčšiu dôveru Tesco získalo v kategóriách e-shopy s potravinami a predajcovia odevov so značkou F&F.

Marketingový program Dôveryhodné značky v spolupráci s agentúrou NIQ už tradične zisťoval, ku ktorým značkám majú slovenskí spotrebitelia najlepší vzťah a ktoré sú v ich očiach považované za tie najdôveryhodnejšie. Víťazné značky vyplynuli z rozsiahleho prieskumu na vzorke 2 000 slovenských spotrebiteľov.

„Veľmi si vážime dôveru, ktorú každý deň do našich výrobkov a služieb vkladajú naši zákazníci. Sme veľmi radi, že naše Tesco Online nákupy sú u zákazníkov jednotkou pri  nákupe potravín cez internet a čoraz viac tejto službe dôverujú. Je to pre nás potvrdením našej každodennej snahy prinášať zákazníkom vždy niečo navyše. Teší nás, že módna značka F&F si na Slovensku našla svojich verných fanúšikov, čo potvrdzuje víťazstvo v kategórii predajcovia odevov už štvrtýkrát,“ hovorí Martin Kuruc, generálny riaditeľ Tesca na Slovensku.  

Tesco na Slovensku vyhralo v nasledujúcich kategóriách programu Dôveryhodné značky:

  • e-shopy s potravinami so službou Tesco Online nákupy,
  • výhru v kategórii predajcovia odevov získala značka F&F od Tesca.

Rast obľúbenosti Tesco Online nákupov ide ruka v ruke s nárastom dostupnosti tejto služby, ktorú aktuálne môže využívať viac ako 3,4 milióna zákazníkov naprieč celým Slovenskom. Prostredníctvom tejto služby si kupujúci vyberajú z tisícov kvalitných produktov za rovnaké ceny ako v kamenných obchodoch Tesco aj s výraznými zľavami s vernostným programom Clubcard. Členovia Tesco Online Clubu navyše môžu využívať doručenie nákupu bez poplatkov a množstvo ďalších výhod.

Značka F&F, ktorá vyhrala v kategórii predajcovia odevov už štvrtýkrát, ponúka slovenským zákazníkom najnovšie módne trendy mužskej, dámskej i detskej módy už viac ako 15 rokov. Patrí medzi obľúbené módne značky a Slováci ju radi vyhľadávajú najmä pre pestrú paletu výrobkov za dostupné ceny. V roku 2021 značka F&F predstavila novú kolekciu Made Mindfully vyrobenú zodpovedným spôsobom s ohľadom na ochranu životného prostredia a vzácnych zdrojov našej planéty. Symbol Made Mindfully označuje, že spôsob výroby, pestovania alebo produkcie materiálov, ktoré F&F používa vo svojich výrobkoch, má pozitívnejší vplyv na životné prostredie v porovnaní s bežnou produkciou oblečenia.

Môže vás zaujať: