Najarogantnejší sú vraj Slováci. A Eduard Chmelár to len podčiarkol

ilustračné foto: pixabay.com - Reinhard Thrainer

Viete aký je rozdiel medzi víkendovými politickými diskusiami na Slovensku a v Českej republike? Zásadný!

Kým v Česku si po nedeľných vyprážaných rezňoch pokojne v sedačke pri politických diskusiách odfúknete či aj podriemete, pri slovenských sa to jednoducho nedá. Aj keď sa vám pri slovenských arogantných hádkach a neustálom skákaní do reči nejakým zázrakom podarí zaspať, podpriemerná úroveň honosne nazvanej „diskusie“ vás zobudí do pár minút. Fistule a arogancia slovenských politikov sú totiž na tak ťaživo nízkej úrovni, že aj českí politici a diváci oči otvárali pri inak bežnom prejave poradcu premiéra Fica Eduarda Chmelára.

Slovenská hanba v priamom prenose

Ten všetkým českým krajinám ukázal, čo za akože normálny prejav považuje slovenský politik. Ak ste pri jeho vystúpení v relácii Michaely Jílkovej Máte slovo stíhali čítať aj SMS-ky divákov, v priamom prenose ste mali možnosť sledovať zdesené reakcie, čo za arogantného a vulgárneho človeka majú Slováci po boku premiéra. Až tak, že na to musela upozorniť aj moderátorka českej relácie Jílková a polopate mu vysvetliť, že prekračuje všetky štandardy českej politickej diskusnej relácie. A pridali sa k nej aj politici z celého politického spektra. Tak Slovensko reprezentoval Eduard Chmelár v ČT relácii MÁTE SLOVO svoju krajinu 4. 4. 2024.

Takže to, že podriemať si v nedeľu môžem iba pri českých politických diskusiách nie je náhoda. Je to výsledok podúrovne slovenských politických špičiek, ktoré reprezentujú slovenskú spoločnosť a sú zjavným zrkadlom evidentne arogantnej demokratickej väčšiny.

Najarogantnejší sú Slováci

Inak, ak sa v Prahe spýtate obsluhy reštaurácii, ktorí hostia sú podľa nich najarogantnejší, teda ktorej národnosti, viete koho povedia? Áno, uhádli ste, slovenskej. Náhoda alebo fakt, že slovenská spoločnosť zvlčila, či skôr zmedvedila na takú nízku a arogantnú úroveň, že už o nej čvirikajú aj vrabce za hranicami? Čo čvirikajú! Vďaka nevídanej arogancii zástupcov slovenských voličov si to už úplne zadarmo vyvážame aj do celého sveta.

Aké z toho plynie ponaučenie? Jednoduché. Ignorovať nedeľné politické diskusie na Slovensku, prípadne sa naobedovať až po nich, nielen preto, aby ste si pri ich trávení pokojne podriemali, ale aby vás pri politických diskusiách na Slovensku aj nenapínalo. Arogancia môže byť totiž nákazlivá.

(Ak vás článok zaujal, redakcii  Dalito.sk môžete darovať kávu

Môže vás zaujať: