Nie je vizitka ako vizitka

Dalito.sk/ilustračné foto: pixabay.com - Benedikt Geyer
PR -

Vizitka je jeden z najpraktickejších marketingových nástrojov pri akomkoľvek podnikaní. Ak je spracovaná profesionálne, dokáže zaujať, vyvolať pozitívny dojem a pomôže vám nadviazať obchodné kontakty.

Ak sa práve chystáte vytvoriť si nové vizitky alebo redizajnovať svoje staré, v ponuke máte hneď niekoľko možností.

Štandardné vizitky

Vizitky klasických rozmerov sú základnou formou, na akú môžete umiestniť kontaktné údaje. Sú praktickou voľbou, ak nemáte žiadny mimoriadne tvorivý nápad, ako predstaviť svoju firmu, no aj tak splnia svoj účel. 

Štandardné vizitky môžete jednoducho ozvláštniť výberom pekného papiera alebo oblými rohmi. Aj orientácia na výšku vie upútať. Jednoduchý, čistý dizajn je nadčasový a funguje stáročia.

Netradičné formáty vizitiek

Či už sa chcete odlíšiť inými ako bežnými rozmermi vizitky, alebo rovno máte chuť zaexperimentovať s jej tvarom a vybrať taký, ktorý je pre vaše podnikanie charakteristický, smelo do toho. Zaručene si ľudia vašu vizitku zapamätajú, pretože sa vymyká štandardom. 

No treba myslieť aj na to, aby netradičný formát bol skladný a nerobil problém vizitku odložiť. Ak sa totiž nebude zmestiť do vizitkárov, vaše úsilie môže byť kontraproduktívne, pretože riskujete, že ľudia ju niekam založia a zabudnú na ňu.

Vizitky zušľachtené fóliou

Zvýšiť vizitke odolnosť môžete zušľachtením fóliou, buď z jednej strany, alebo aj obojstranne. 

Matná fólia sa hodí všade tam, kde nie je potrebné upozorňovať na inovatívny dizajn, no chcete zdôrazniť profesionálny vzhľad vizitiek. Hodvábny dojem papiera zdôrazní kvalitu vášho podnikania.

Lesklá fólia je skvelou voľbou pre módne odvetvie, kozmetiku a zvýrazní aj použité obrázky. Môžete ju použiť aj na zvýraznenie dôležitých informácií na vizitke, pretože lesklá fólia prehĺbi farby. 

Skladané vizitky

Ak potrebujete viac priestoru na dokonalú prezentáciu svojej firmy, môžete využiť menej tradičný formát – skladané vizitky. K dispozícii máte štyri strany, ktoré môžete kreatívne využiť, aby sa vaša vizitka stala nezabudnuteľnou. 

Aj v tomto prípade platí, že menej býva viac. Získaný priestor radšej využite na veľavravnú fotografiu alebo ilustráciu, ako by ste mali vizitku zahltiť haldami textu.

Vrstvené vizitky MultiLoft

Chcete svoju firmu predstaviť efektívnym spôsobom? Vrstvené vizitky s farebnými hranami sú originálnou možnosťou, akou sa môžete vryť do pamäti. Spojenie ofsetovej tlače a atypickej hrúbky papiera dodá vašim vizitkám nový, impozantný rozmer. Jedinečná technológia vrstvených vizitiek MultiLoft sa teší čoraz väčšej popularite.

Vizitky multiloft justprint sú dostupné v štyroch druhoch: hladký biely snehový, mliečny s jemnou textúrou, krémový s jemnou textúrou a hladký čierny. Na čiernom MultiLofte je možná aj biela potlač. Prostrednú časť vizitiek, výplň, tvorí farebný papier a na výber máte až dvanásť jedinečných farieb, takže určite nebude problém vybrať si vhodný odtieň ladiaci k vášmu podnikaniu a celkovému dizajnu vizitky. Tlač je možná už od 50 kusov.