Podnikatelia, nezabúdajte na pravidelnú údržbu svojich strojov

Dalito.sk/zdroj: Spoločnosť IMEXIM TS
PR -

Imexim TS poskytuje flexibilný servis aj odborné poradenstvo v segmente strojárstva

Horúce leto je tu a niektorých z nás možno prekvapilo svojím rýchlym nástupom. Odpočítavame dni či hodiny do dovolenky, prichádza vytúžený čas na oddych. Mnohé firmy a prevádzky majú plánované odstávky svojej výroby, a práve to je čas na opravy, údržby či revíziu strojov. V spoločnosti Imexim TS majú plné ruky práce – poskytujú nielen záručný a pozáručný servis CNC strojov, ale aj odborné poradenstvo. Sú výhradným distribútorom popredných zahraničných značiek v oblasti strojárskeho segmentu pre slovenský aj český trh.

Naplánujte si preto aj vy revíziu strojov. „Naši skúsení technici využívajú najmodernejšie technológie diagnostiky na zaistenie bezproblémového chodu strojov. Zmyslom ich pravidelnej a odbornej údržby je nielen ich bezproblémový chod, ale najmä zvýšenie efektivity a produkcie výroby s cieľom zníženia nákladov a, samozrejme, zabezpečenia ochrany zdravia obsluhy aj životného prostredia,“ hovorí Peter Šebök, riaditeľ spoločnosti IMEXIM TS.

Portfólio spoločnosti tvoria popredné zahraničné značky: vertikálne obrábacie centrá IBARMIA, LAGUN, horizontálne vyvrtávacie a frézovacie stroje JUARTISTI, horizontálne a multiprocesné sústruhy GEMINIS, multiprocesné vertikálne a horizontálne sústruhy GMTK, čistiace a odmasťovacie zariadenia BvL a TEKNOX.

Ak kúpu CNC stroja ešte len zvažujete

Každá dobrá rada sa počíta, pri kúpe CNC stroja to platí dvojnásobne. Neotáľajte s kontaktovaním odborníka, ktorý odporučí vysokoproduktívne technologické riešenia na mieru, zabezpečí dodanie strojov, inštaláciu, zaškolenie personálu a poskytne aj odborné poradenstvo vrátane servisu.

Ako vyzerá dodanie CNC stroja španielskej značky IBARMIA

Zdroj: IMEXIM TS

Prečo práve IBARMIA

Značka IBARMIA sú kvalitné vertikálne obrábacie stroje vyrábané v Španielsku. Tieto 3-, 4- a 5-osové obrábacie centrá so sofistikovaným technologickým riešením zaručujú presnejšiu výrobu, vyššiu produktivitu a rýchlejšiu návratnosť investície. Umožňujú aj operácie ako odvaľovanie ozubenia, brúsenie alebo revolučnú techniku aditívnej výroby s takmer neobmedzenou kapacitou.  

Viac informácií získate na www.imeximts.sk alebo facebookovom profile ImeximTS.

Spoločnosť IMEXIM TS je na slovenskom trhu už od roku 1994 a pôsobí v strojárskom priemysle. Svojim klientom prináša efektívne riešenia v podobe obrábacích strojov so špičkovými technológiami, záručný, pozáručný servis a dodávky náhradných dielcov. Zabezpečuje aj komplexný balík produktov a služieb od návrhov technologických riešení cez dodanie strojov, inštalácie, garanciu bezpečného  a stabilného procesu výroby, šetrenie nákladov a v neposlednom rade aj odborné poradenstvo.