Správny čas na modernizáciu obchodnej prevádzky

Dalito.sk/ilustračné foto: Shutterstock.com - Olena Yakobchuk
PR -

Dôsledkom pandémie koronavírusu musia byť viaceré obchodné prevádzky zatvorené, alebo majú obmedzený predaj a predávať môžu len cez výdajne okienka. Práve posledné mesiace boli a sú zaťažkávajúcou skúškou pre celý podnikateľský sektor a predaj sa začal sústreďovať predovšetkým do online priestoru.

Ak uvažujete nad tým, že by ste práve tento čas využili na modernizáciu obchodnej kamennej prevádzky, teraz je ten najlepší čas. Ponúkame vám praktické tipy na modernizáciu obchodnej prevádzky.

Nové pokladne

Ak máte v obchodnej prevádzke zastaralé pokladne, odporúčame vám zainvestovať do nových pokladní s modernejším platobným terminálom, ktoré sú v súlade s eKasou. Nové pokladne a reorganizácia miesta, kde sa platí, vám pomôže zatraktívniť priestor kamennej obchodnej prevádzky. Ak sa v predajni tvorili dlhé rady a pokladne nestíhali, práve nové modernejšie pokladne vám obchodnú prevádzku, predajňu zatraktívnia určite.

Nové policové regále

Modernizovať obchodnú prevádzku vám pomôžu aj nové policové regále do obchodnej predajne. Majú zjednodušiť usporiadanie tovaru a vytvoriť tak zákazníkom omnoho lepší prehľad medzi predávanými výrobkami. Nové policové regále by mali mať pevnú konštrukciu a samozrejme aj vysokú stabilitu. Treba však dodržiavať maximálnu povolenú váhu. Akékoľvek preťaženie by mohlo spôsobiť znehodnotenie regálov a samozrejme aj tovaru uloženého v týchto regáloch.

Tak, ako k tlačiarniam Samsung potrebujeme tonery Samsung, tak aj do obchodných prevádzok potrebujete pevné policové regále.

Nové reklamné polepy výkladov

Obchodná prevádzka musí byť dostatočne chránená pred požiarmi a treba na to myslieť neustále. Ochranu pred požiarmi nepodceňujte, avšak rozhodne nepodceňujte ani polepy výkladov. Ak máte presklený výklad, mali by ste si ho skrášliť práve atraktívnym reklamným polepom, ktorý okoloidúcich priláka k vám do predajne. Atraktívny dizajn polepu by mal byť magnetom pre zákazníkov. Reklamné polepy vás majú reprezentovať, preto si dajte záležať predovšetkým na ich grafickom prevedení.