Tipy na najlepšie darčeky pod vianočný stromček

Dalito.sk/ilustračné foto: Shutterstock.com - Alexander Raths
PR -

Už len pár dní nám ostáva do Vianoc – najkrajších sviatkov v roku. Väčšina ľudí už má nakúpené vianočné darčeky a nemusia tak na poslednú chvíľu zháňať chýbajúce darčeky a chodiť tak do obchodných centier.

Ak ale patríte k tým, ktorí ešte nemajú nakúpené vianočné darčeky pre niektorých členov rodiny, máme pre vás dobré tipy na najlepšie darčeky pod vianočný stromček.

Darčeky pre deti

Pri deťoch nie je náročné vyberať darčeky. Práve hračky tvoria väčšinu darčekov nielen na Vianoce. Malým deťom odporúčame kúpiť edukatívne hračky, ideálne drevené skladačky, stavebnice, drevené kocky. Drevené hračky sú najbezpečnejšie práve pre najmenšie detičky, ktoré všetky hračky dávajú aj do úst. Väčším deťom, deťom starším ako tri roky, odporúčame kúpiť hračky pre konkrétne povolania, chlapcom napríklad aj elektrické autíčka pre deti.

Čerstvým školákom odporúčame kúpiť aj knižky. Knižky však kupujte aj menším deťom, dokonca aj batoľatám. Skorý kontakt dieťaťa s knihou je len prínosom.

Odporúčame aj odrážadlo, prvý malý bicykel, či napríklad elektrickú motorku. Perfektným darčekom budú aj puzzle pre deti, napríklad penové puzzle.

Darčeky pre mužov

Čo sa týka mužov, odporúčame kupovať predovšetkým praktické veci. Môžete kúpiť novú kozmetickú taštičku s luxusnou pánskou kozmetikou. Muži ocenia aj kozmetiku na holenie, či úpravu brady. Ak váš muž pracuje v kancelárii, alebo má vlastnú kanceláriu, môžete mu kúpiť kvalitnejšie tonery do tlačiarne, externý disk, ale aj USB kľúč, avšak kozmetiku a oblečenie nevynechajte. Z oblečenia odporúčame klasické bavlnené jednofarebné pánske tričká, ale aj pánske boxerky/trenírky, či pánske ponožky.

Z pánskych doplnkov odporúčame pánske tašky cez rameno, kožené pánske opasky, či napríklad teplú zimnú čiapku, šál a rukavice.

Darčeky pre ženy

Aj pri ženách sa odporúča skôr staviť na praktické veci, darčeky. Môžete zainvestovať do moderných spotrebičov, ktoré ženy využívajú v domácnosti, napríklad do luxusných spotrebičov Miele. Medzi praktické darčeky ale radíme aj šperky. Každý muž by mal vedieť, aké šperky jeho partnerka nosí a práve podľa toho vyberať nový šperk, ktorým ju poteší na Vianoce.

Okrem spotrebičov do domácnosti a šperkov môžete kúpiť kozmetiku, nie však hocijakú, ale skôr bio organickú kozmetiku z prírodných surovín, ktorá bude šetrná k jemnej ženskej pokožke.