Ako pritiahnuť správnych ľudí a zlepšiť svoje vzťahy?

zdroj: Ikar

Je úplne normálne vekom sa meniť, rásť, dozrievať, chcieť v živote odlišné veci, cítiť potrebu začať odznova alebo prehodnotiť svoje potreby. Práve z týchto dôvodov to nie všetky vzťahy zvládnu, no niektoré áno, ak sú dostatočne flexibilné a odolné. A môže ísť o vzťahy s partnerom, ktoré sú o láske… ale aj vzťahy kamarátske, na pracovisku, či s ľuďmi, ktorých sme stretli a takpovediac sme si „sadli“.

Obľúbený mentálny kouč prináša po bestselleri Dobré vibrácie, dobrý život efektívneho sprievodcu, ako si do života pritiahnuť správnych ľudí a vybudovať, udržať a prehĺbiť zmysluplné medziľudské vzťahy.
Bližšie k láske.

Vex King upozorňuje, že väčšina z nás v záujme vzťahov popiera samých seba, až napokon celkom potlačí svoje vlastné ja. No keď sa nerešpektujeme takí, akí sme, nemôžeme mať úprimné vzťahy. Dobré vzťahy sa začínajú s vyrovnaným vzťahom so sebou samým, chápaním našich túžob a potrieb. Len vtedy priťahujeme tých správnych ľudí aj partnerov a vieme dávať aj prijímať lásku bez toho, aby nás ničili deštruktívne emócie a traumy.

Vďaka jednoduchým tipom a trikom Vexa Kinga si osvojíte zdravé návyky, ktoré vám otvoria cestu k láske, akú si naozaj zaslúžite. V knihe sa venuje otázkam ako:

  • Dekódovanie príťažlivosti
  • Pravidlá vzťahu
  • Zraniteľnosť
  • Láska je spôsob života
  • Vytváranie priestoru
  • Základy bezpodmienečnej lásky

Moderným vzťahom často chýba vernosť, naplnenie a hĺbka. Dáva to zmysel, pretože naše vzťahy nás môžu stretnúť len tam, kde sa emocionálne, duševne a duchovne nachádzame. No je možné rásť a prejsť na autentickejší spôsob lásky.

Kniha Bližšie k láske je pozvánkou urobiť niečo inak. Zastaviť sa, pouvažovať a oslobodiť sa od nešťastných vzťahových vzorcov. Jednotlivé kapitoly vám pomôžu zhodnotiť, ako a prečo milujete, naučia vás, ako to robiť zdravo a bezpodmienečne, vyviniete si nové vzťahové návyky a prehĺbite spojenie so samými sebou, aby všetka láska, o ktorú sa delíte, vychádzala z autentickosti a sebapoznania.

„Vždy ma motivovala viera, že dokážeme žiť plný, blažený život, ak dostaneme potrebné nástroje. Láska je základná ľudská potreba, no je to aj naša najväčšia superschopnosť. Život prežitý v láske je bohatý, hojný a obohacujúci, a ak sa oň môžeme s niekým podeliť, je to ešte lepšie,“ píše Vex King.

(Ak vás tento článok zaujal, redakcii Dalito.sk môžete darovať kávu)  

Môže vás zaujať: