DALITO.SK: Hľadáme nových kolegov-redaktorov, buďte DALITO

Dalito.sk/ilustračné foto. Dalito.sk
DALITO -

Dalito.sk hľadá spolupracovníkov-novinárov, pre ktorých je písanie vášňou a ešte pritom používajú aj zdravý rozum. Hľadáme kolegov, ktorí sa spolu s nami aj čitateľmi budú na portáli Dalito.sk cítiť dobre a čitateľom prinášali ich život, príbehy a pravdu na základe prežitého. Autori Dalito.sk žijú život v súvislostiach.

Poďte s nami zdieľať nielen spoločný pracovný život. Lebo portál Dalito.sk je váš život, vaše príbehy, vaša pravda.

Kto sme

Portál s rozhľadenými a skúsenými autormi so zdravým rozumom, ale aj tými, ktorí s písaním iba začali a nechcú sa ho vzdať, naopak, zlepšovať sa. Stále máme chuť a energiu nastavovať spoločnosti vlastné zrkadlo a tak Slovensko posúvať vpred.

Hľadáme autorov, ktorí majú chuť a do práce ich nikto nemusí naháňať a prosiť. Hľadáme redaktorov, ktorí  sledujú spoločenské dianie a majú pozitívny vzťah k písaniu najmä vo vzťahu k práci.

Čo ponúkame

Pri kontakte s redakciou prácu z domu či kdekoľvek na svete.

Byť súčasťou profesionálneho tímu pod značkou Dalito.

Spravodlivé odmeňovanie podľa zmluvy o vytvorení autorského diela (honoráre).

Slobodné a zodpovedné zázemie zabehnutého portálu.

Flexibilnú pracovnú dobu podľa vlastných potrieb.

Môžete písať ako často chcete, kedy chcete a o čom chcete po porade so šéfredaktorkou. Do práce vás nikto nebude naháňať a ani o ňu prosiť. Buď chcete byť Dalito alebo chcete byť Dalito.

PRACOVNÝ ČAS: flexibilný
PRACOVNÉ MIESTO: z terénu a domu

Prečo práve Dalito

Portál Dalito.sk je už etablovaným portálom na mediálnom trhu nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike. Jeho obsah ocenili aj zahraniční novinári, ktorí ho nominovali na cenu „My k susedom, susedia k nám“, ktorej sa medzi online médiami umiestnil na prvom mieste.

O témach diskutujeme, nediktujeme si ich navzájom. Redaktori píšu iba o tom, o čom chcú. Témy navrhujú sami, v prípade záujmu ich ponúkne redakcia.

Nikto vám nič neprikazuje. Koľko a ako budete pracovať, toľko zarobíte. Faktúry vyplácame v splatnosti. Nič nesľubujeme, vždy dohody plníme.

Dalito.sk šíri iba overené fakty, najlepšie na základe prežitého a zakladá si na princípoch slobodného a nezávislého média.

Môžeme vám pomôcť splniť si sen, autorsky sa prezentovať pod serióznou a registrovanou značkou Dalito.

Ako na to

Zašlite nám krátky profesionálny životopis aj so sprievodným listom na redakcia@dalito.sk.