Tipy na darčeky pre mužov

Dalito.sk/ilustračné foto: Autor: Shutterstock.com - Colors United
PR -

Každý z nás túži dostať darček, ktorý bude praktický. Niekedy však nakupujeme pre svojich milovaných darčeky, ktoré sú pre nich nevyužiteľné.

Ak hľadáte darčeky pre mužov, máme pre vás zaujímavé tipy na darčeky.

Darčekové koše

Možno si poviete, že darčekové koše sú skôr záležitosťou pre ženy, mýlite sa. V súčasnosti práve muži preferujú takéto darčeky na narodeniny, či meniny. V darčekových košoch nesmie chýbať luxusná káva, chutné maškrty a samozrejme aj fľaša dobrého alkoholického nápoja. Luxusné prevedenie darčekových košov pre mužov bude pastvou pre oči a nielen pre chuťové poháriky.

Ak chcete kúpiť partnerovi, otcovi, bratovi, či kamarátovi dobrý darček, odporúčame pozrieť si ponuku darčekových košov pre mužov. Ponuka darčekových košov pre mužov je veľká a máte možnosť vybrať si ten, ktorý sa bude podľa vás najviac páčiť mužovi, ktorého chcete obdarovať.

Vreckové hodinky

Ak hľadáte luxusnejší a zároveň praktický darček, kúpte partnerovi hodinky. Okrem klasických náramkových pánskych hodiniek môžete kúpiť aj trošku netradičnejšie, napríklad vreckové hodinky. Vreckové hodinky sú štýlové, moderné a skvele sa hodia k mužom, ktorí milujú nosenie pánskych sák, chinos nohavíc, ale aj pravidelne nosia pánske obleky.

Bude to trošku netradičné, ale veľmi zaujímavé a ak má váš partner rád elegantný štýl, určite ho novými vreckovými hodinkami potešíte.

Mentolové pukacie guľočky

Okrem darčekových košov a vreckových hodiniek môžete svojmu partnerovi kúpiť pukacie guľočky. Nie však hocijaké pukacie guľôčky, ale napríklad mentolové pukacie guľočky. Odporúčame kupovať 100% VEGAN mentolové pukacie guľôčky. Vôni mentolu sa nedá odolať a to ani mentolovým pukacím guľôčkam.

Ak je váš partner fajčiar, práve pukacie guľôčky s príchuťou mentolu budú vhodným darčekom pre neho.

Okrem týchto darčekov môžete vyberať pánsku kozmetiku na holenie, či úpravu brady, holiaci strojček/zastrihávač brady, športové tepláky a mikiny, či napríklad krištáľovú karafu na alkoholické nápoje.