Ženské, už fakt na to kašlite!

Baby, ženy, ženské a všetky tie ostatné nejakým spôsobom smutné a opustené. Už kašlite na to, už si s tými „americkými vojakmi, letcami, námorníkmi a vdovcami“ toľko nevypisujete a neposielajte im už konečne toľko peňazí. Vlastne úplne žiadne!

Láska za väzenie

Strašne sú potom otravní a neoblomní a keďže sa im darí, otravujú na všetky fronty. Keďže sú úspešní, tak otravujú, obťažujú a skúšajú stále viac aj u iných žien a fakt tie útoky na intelekt už lezú na nervy. Nerobte už konečne ženskému pokoleniu hanbu, prosím. Nereagujte, neodpovedajte, mažte a kurz cudzieho jazyka si objednajte niekde inde mimo sociálnych sietí. Viem, nie je to zadarmo ako od „amerických ortopédov a chirurgov“, ale určite to je lacnejšie ako vaše vybrakované osobné účty. Tej zatiaľ poslednej zamilovanej český súd k tomu prifaril aj niekoľko rokov väzenia za vyčistené bankové účty istej školy. Za kúpenú virtuálnu lásku za milióny.

Chirurg nie je chudák

Naozaj si niekto ešte myslí (aj keď opustený), že americký chirurg či iný lekár kdesi ďaleko potrebuje tisíce?

Ako raz poznamenal známy, naše baby majú zjavne vysoký kurz. Keby tie milióny, ktoré rozposielajú na účty organizovaného zločinu investovali radšej do sedení so skutočnými psychológmi či psychiatrami, prípadne sa zamysleli, čo tak asi môže byť príčinou ich pravdepodobne osamelého života, roky by neprichádzali o celé majetky a zvyšné ženy by neustále častejšie a častejšie neobťažovali zlodeji a „americkí hrdinovia“. Vyzerá to totiž tak, že v našich končinách je tých naivných a frustrovaných žien akosi požehnane. A vierou v Boha to určite nebude.

Fakt už na to kašlite, prosím! Ďakujem za pochopenie.

(Ak vás tento článok zaujal, redakcii Dalito.sk môžete darovať kávu)

Môže vás zaujať: